Wypadek motocyklowy rani dwie osoby w Pattaya

  We wczesnych godzinach rannych 28 sierpnia 2018 nasi reporterzy i policyjni dyspozytorzy zostali poinformowani o wypadku motocyklowym z udziałem dwóch motocykli w Central Pattaya.

  Po przybyciu na miejsce zdarzenia leżał niezidentyfikowany Taj w wieku około 40-50 lat, leżący nieruchomo na środku drogi otoczony tłumem. W pobliżu leżał jego motocykl, niebieska Honda Zoom. Ratownicy i policja pomogli zabezpieczyć rannego, który został ciężko ranny i przetransportować go do szpitala. Jego obecny stan pozostaje poważny. Nie miał hełmu.

  Kierowca drugiego motocykla, pan Boonmee Boonyaiyai, lat 19, nie odniósł obrażeń i nosił kask. Czekał na przybycie policji i urzędników. Jego młodszy brat, który nie został nazwany ze względu na wiek, doznał obrażeń nogi i również został przewieziony do szpitala.

  Pan Boonmee powiedział Pattaya News, że jechał do domu ze swoimi dwoma braćmi (drugi brat również nie był ranny), kiedy kierowca drugiego motocykla przeciął się przed nim i spowodował wypadek, powodując zderzenie obu motocykli.

  Policja będzie badać materiał z CC, aby ustalić, kto jest winny.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/