Turyści błagający o pieniądze wywołują gniew w Phuket?

  Phuket-

  Mieszkańcy Phuket zrobili kilka zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych w tym tygodniu zachodnich turystów, którzy nie zostali jeszcze zidentyfikowani, błagając o pieniądze na sfinansowanie wakacji na popularnym lokalnym targu.

  Turyści z plecakami, którzy mieli tabliczki w języku angielskim i tajskim, które głosiły: „Nazywam się Alex i jestem w piętnastomiesięcznej podróży po Azji Południowo-Wschodniej. Niestety moje pieniądze się skończyły. Proszę, pomóż mi sfinansować kontynuację mojej podróży”.

  Lokalni mieszkańcy na Facebooku skarcili to zachowanie i stwierdzili w różnych komentarzach internetowych, że uważają, że jeśli cudzoziemcom zabraknie pieniędzy, powinni wrócić do domu. Pojawiły się również pytania dotyczące łamania prawa w Tajlandii.

  Trend tak zwanych Beg Packers nasilił się w ostatnich latach, ponieważ głównie młodzi obcokrajowcy próbują podróżować po świecie z ograniczonymi dochodami.

  Nie wiadomo, czy tajska policja zajmie się tą sprawą, ale sąd opinii publicznej zdecydowanie wyraził swoje niezadowolenie z takich działań.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOKokosy
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/