Turyści błagający o pieniądze wywołują gniew w Phuket?

  Phuket-

  Mieszkańcy Phuket zrobili kilka zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych w tym tygodniu zachodnich turystów, którzy nie zostali jeszcze zidentyfikowani, błagając o pieniądze na sfinansowanie wakacji na popularnym lokalnym targu.

  Turyści z plecakami, którzy mieli tabliczki w języku angielskim i tajskim, które głosiły: „Nazywam się Alex i jestem w piętnastomiesięcznej podróży po Azji Południowo-Wschodniej. Niestety moje pieniądze się skończyły. Proszę, pomóż mi sfinansować kontynuację mojej podróży”.

  Lokalni mieszkańcy na Facebooku skarcili to zachowanie i stwierdzili w różnych komentarzach internetowych, że uważają, że jeśli cudzoziemcom zabraknie pieniędzy, powinni wrócić do domu. Pojawiły się również pytania dotyczące łamania prawa w Tajlandii.

  Trend tak zwanych Beg Packers nasilił się w ostatnich latach, ponieważ głównie młodzi obcokrajowcy próbują podróżować po świecie z ograniczonymi dochodami.

  Nie wiadomo, czy tajska policja zajmie się tą sprawą, ale sąd opinii publicznej zdecydowanie wyraził swoje niezadowolenie z takich działań.

ŹRÓDŁOKokosy
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/