Pracownik apteki Koh Phangan przeprasza publiczność za butelkowanie turystów

Koh Phangan-

  Pracownik apteki, który został przyłapany na filmie, który stał się wirusowy, butelkował portugalskiego turystę nad głową, przeprosił kraj i wyspę.

  Jednak nie przeprosił ofiary, która nie złożyła raportu policyjnego, nie została nazwana i opuściła wyspę wkrótce po incydencie podczas lotu do Dubaju. Ofiara nie pojawiła się również na konferencji policyjnej, na której policja miała omówić, kto rozpoczął incydent i potencjalne zarzuty.

  Jakkrit Jantasorn, 29 lat, został oskarżony przez policję o napaść wraz z dodatkowym pracownikiem apteki, Pitiphatem Sangkhaha. 

  Jakkrit oświadczył prasie, że obwinia kobietę za jej czyny i odmówił jej przeprosin. Stwierdził, że pełne filmy pokazują (które wydają się to robić), że rozpoczęła i eskalowała incydent i zaatakowała pracowników nieprowokowanych, co spowodowało, że zaczęli się bronić. Przyznał jednak, że incydent wymknął się spod kontroli.

  Jakkrit stwierdził, że trzykrotnie grzecznie prosił, aby kobiety przestały siedzieć, jeść na chodniku i blokować wejście do sklepu. Odpowiedzieli ze złością i fizycznie, klepiąc jego współpracownika i drapiąc go po twarzy.

  Złożył publiczne oświadczenie, w którym powiedział: „Chciałbym przeprosić wyspę Koh Phangan i jej ludzi za zranienie wizerunku wyspy. Pracuję w aptece od pięciu lat bez żadnych incydentów i problemów.”

  Tymczasem niezidentyfikowana turystka, która wyjechała z kraju, również odmówiła płacenia rachunków za szpital i podobno pominęła również inne niespłacone długi.

  

ŹRÓDŁOTajski Rat
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/