Policja w Pattaya nakazała naczelnikowi, aby uformowała się podczas pracy z turystami, nie wolno więcej zakrywać twarzy.

Do Pattayi dotarły nakazy policji Top Brass, mówiące tamtejszym gliniarzom, aby się zmądrzeli, przestali chować się za maskami i kominiarkami oraz skuteczniej komunikowali się z turystami.


 
Lokalny komendant policji, Pol Pułkownik Apichai Krobpetch, powiedział Pattaya News, że rozkazy dotarły do ​​jego biura i był zajęty rozpowszechnianiem informacji wśród swoich ludzi. Zauważył, że było to szczególnie ważne, ponieważ Pattaya jest dużym miastem turystycznym


 
Policjantom drogowym mówi się, aby uczciwie wdrażali prawo i rozwiązywali problemy z ruchem drogowym w ośrodku.
 
Mówi się im, aby zapewniali lepsze usługi, pomagali społeczeństwu przez cały czas i uporządkowali swoje procedury, jeśli chodzi o przeszukania i aresztowania. Konieczna jest również lepsza komunikacja z turystami.
 
I – jak donoszono w innych częściach Tajlandii – gliniarzom po raz kolejny kazano ubierać się odpowiednio i być uprzejmym.


 
Maski i kominiarki lub cokolwiek zasłaniającego ich twarze jest teraz „nie, nie”, ponieważ najważniejsza próba poprawy wizerunku gliniarzy wśród Tajów i turystów w jednym z wiodących miejsc wakacyjnych w kraju.
 
Thaivisa zauważa, że ​​w zeszłym roku szef zaaranżował na stacji fryzury dla 400 mężczyzn, ponieważ poprzedni zestaw zamówień przyszedł z góry. Innym razem zorganizował sesje fitness na parkingu przy stacji Beach Road.
 
Dopiero okaże się, co tym razem wódz zdecyduje się zrobić, aby poprawić postawę i wyczucie ubioru swoich ludzi.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/