Turysta pokryty roszczeniami krwi został zaatakowany w barze piwnym w Jomtien

Pattaya-

  Wczoraj wieczorem, 30 sierpnia 2018 r., angielski turysta Vadim Vinograndov podszedł do punktu kontrolnego policji turystycznej w Jomtien zakrwawiony i wyglądał na mocno pod wpływem alkoholu.

  Świadkowie i policja twierdzą, że był bardzo agresywny i zły, a jego podejrzewany poziom odurzenia utrudniał dokładne ustalenie, co się stało.

  Pan Vinograndow, który oświadczył policji, że pochodzi, cytuję, z ziemi Gentlemen w Anglii, powiedział, że pił w barze piwnym w Jomtien, kiedy kolega obcokrajowiec zaatakował go bez powodu butelką piwa.

  Policja zebrała kilka podstawowych szczegółów i wstrzymała w tym czasie nazwę baru. Nie zidentyfikowali rzekomego innego zaangażowanego cudzoziemca. Oświadczyli Pattaya News, że nie w pełni wierzą w twierdzenie pana Vinograndova, że ​​został zaatakowany bez powodu, gdy siedział samotnie pilnując swoich własnych spraw w oparciu o jego agresywną postawę i poziom odurzenia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/