Turysta pokryty roszczeniami krwi został zaatakowany w barze piwnym w Jomtien

Pattaya-

  Zeszłego wieczoru, 30 sierpnia 2018 r., angielski turysta Vadim Vinograndov podszedł do punktu kontrolnego policji turystycznej w Jomtien cały zakrwawiony i wyglądający na mocno nietrzeźwego.

  Świadkowie i policja twierdzą, że był bardzo agresywny i rozgniewany, a jego podejrzenie o stopień nietrzeźwości utrudniał dokładne ustalenie, co się stało.

  Pan Vinograndov, który oświadczył policji, że pochodzi, cytuję, z krainy Gentlemen w Anglii, powiedział, że pił w barze piwnym w Jomtien, kiedy cudzoziemiec bez powodu zaatakował go butelką piwa.

  Policja zebrała kilka podstawowych szczegółów i na razie zataiła nazwę baru. Nie zidentyfikowali rzekomego innego cudzoziemca zaangażowanego w tę sprawę. Oświadczyli Pattaya News, że nie do końca wierzą twierdzeniom pana Vinograndova, jakoby został zaatakowany bez powodu, gdy siedział samotnie i zajmował się swoimi sprawami, ze względu na jego agresywne zachowanie i poziom nietrzeźwości.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/