Wideo: Wściekły kierowca furgonetki krytykuje turystę, który uprzejmie poprosił go, aby zwolnił od 130 km/h

Kierowca minivana został sfotografowany przez kamerę, jak zbeształ zagranicznego turystę, który skarżył się na niebezpieczną jazdę.

Incydent, którego nagranie zostało udostępnione na Facebooku, miał miejsce, gdy cudzoziemiec powiedział, że mężczyzna jechał zbyt szybko i grzecznie kazał mu zwolnić podczas podróży z Surat Thani do Phuket.

https://video.sanook.com/player/1319877/

Zdjęcie udostępnione przez Sanook News pokazuje prędkościomierz vana przy 130 km/h.

Podczas podróży zagraniczny turysta podobno powiedział kierowcy minivana, aby zwolnił, ponieważ może dojść do wypadku.

Jednak zamiast próbować jechać bezpiecznie, odpowiedzialnie i z zachowaniem dozwolonej prędkości, kierowca zatrzymał pojazd i wygłosił gniewną tyradę na cudzoziemca.

„Jeśli boisz się umrzeć, dlaczego nie wysiadasz?”, powiedział nurek.

„Tajowie nie martwią się (o umieraniu), dlaczego się boisz?”, dodał.

Konfrontacja zakończyła się, gdy interweniował inny pasażer, a kierowca kontynuował podróż.

Jednak wielu tajskich pasażerów skarżyło się również, że kierowca był niegrzeczny, źle wychowany i został zawyżony w wysokości 150 bahtów za podróż.

Ludzie komentujący media społecznościowe ostro skrytykowali kierowcę i powiedzieli, że Departament Transportu Lądowego musi zrobić więcej w sprawie nieuczciwych kierowców minivanów.

Inni twierdzą, że nagranie zrujnuje wizerunek Tajlandii, zwłaszcza wśród turystów.

Nazwisko kierowcy nie zostało w tej chwili zidentyfikowane, jednak lokalni urzędnicy, którzy mają licencję na minivan, poinformowali media, że ​​badają incydent.

ŹRÓDŁOWiadomości z Sanook
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/