Dwie ladyboye aresztowane po kradzieży kieszonkowej brytyjskiego turysty na Walking Street w South Pattaya

Pattaya-

W poniedziałek wieczorem 3 września 2018 r. policja Pattaya aresztowała dwie transwestytki, które zostały oskarżone o kradzież kieszonkową brytyjskiego turysty na popularnej ulicy Walking Street w południowej części Pattaya.

Brytyjski turysta James Mason, lat 31, stwierdził, że był na popularnej ulicy we wczesnych godzinach wieczornych 31 sierpnia około 7:00, kiedy dwóch transwestytów podeszło do niego, aby porozmawiać.

Transwestyci Tipakorn Surintham i Banchong Jantawong, obaj w wieku 33 lat, którzy według funkcjonariuszy policji zostali aresztowani PIĘTNAŚCIE RAZY wcześniej za kradzież kieszonkową, ukradli jego gotówkę, łącznie 4000 bahtów i kartę kredytową.

Niedługo potem użyli jego karty kredytowej do zakupu 120,000 XNUMX bahtów tajlandzkich towarów w pobliskim popularnym centrum handlowym. Pan Mason otrzymał wiadomość na swój telefon komórkowy, który poinformował go o zakupie i w tym momencie odkrył, że został skradziony.

Policja wykorzystała nagranie CC, aby zidentyfikować osoby, które według nich są dobrze znane. Nie wiadomo, z jakim poziomem kary się spotka.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/