Elon Musk werbalnie atakuje Cave Rescue Diver i Pattaya w wybuchowym i gniewnym e-mailu do prasy

Pattaya-

Miliarder-biznesmen Elon Musk i brytyjski nurek Vernon Unsworth, którzy pomogli uratować drużynę piłkarską uwięzioną w jaskini niedaleko Chiang Mai na początku tego roku, ponownie pojawiają się w wiadomościach.

W prywatnym e-mailu, który został opublikowany, wysłany do wiadomości Buzzfeed, który szukał wyjaśnienia odpowiedzi pana Muska na złożenie przez Vernona Unswortha pozwu o zniesławienie charakteru, pan Musk wszedł „wszystko” w swoje przemyślenia i odpowiedź na pana. Niewarte.

Buzzfeed wypuścił e-mail, jak stwierdzili, pomimo tego, że Musk powiedział, że jest to nieoficjalne, nigdy nie zgodzili się na ten warunek i aby być nieoficjalnym, musieliby również wyrazić zgodę.

Niektóre z oświadczeń zawartych w e-mailu obejmują nazywanie pana Unswortha gwałcicielem dzieci, mówiące, że jest tylko jeden powód, dla którego ludzie jeżdżą do Pattaya Beach, sugerujące, że w Chiang Mai mieszkają tylko gwałciciele dzieci, oskarżające pana Unswortha o poślubienie dwunastolatka i nazywając reportera, cytuję, „pieprzonym dupkiem”.

Wiele źródeł mediów informacyjnych przeprowadziło kontrole przeszłości i próbowało uzyskać dalsze wyjaśnienia lub dowody na te twierdzenia, które stwierdził pan Musk i jak dotąd żadne z nich nie zostało odkryte jako prawdziwe lub wspierające dowody.

Pan Musk do tej pory nie odpowiedział na komentarze z wielu zapytań prasowych na całym świecie. Pan Unsworth oświadczył, że kontynuuje proces. Inne osoby zaangażowane w akcję stwierdziły, że Musk kontynuuje atak słowny, ponieważ był zdenerwowany, że eksperci od nurkowania jaskiniowego powiedzieli mu, że jego usługi nie są potrzebne w akcji ratunkowej, a jego pomysł na łódź podwodną poniósłby sromotną porażkę. Pan Unsworth stwierdził również, że Elon Musk sięgnął tylko po to, aby pomóc w próbie napiętnowania siebie, w przeciwieństwie do prawdziwej troski o dzieci.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/