Policja w Pattaya City aresztuje dziewięciu za publiczny hazard, zajęto 140 bahtów

Pattaya-

O 3:30 we wczesnych godzinach porannych 7 września 2018 r. major policji miejskiej Pattaya Apichai Khemphet został poinformowany na podstawie wskazówki od zaniepokojonego obywatela, że ​​kilka osób grało publicznie w kości i grę karcianą na Soi 8 w Pattaya, co jest sprzeczne z surowymi przepisami dotyczącymi hazardu w Tajlandii.

Policja wpadła na miejsce zdarzenia i odkryła dziewięciu Tajów, w tym dwóch dilerów, grających publicznie przed kilkoma sklepami na ruchliwej ulicy.

Policja dokonała nalotu na grę i aresztowała wszystkie dziewięć osób. Dwóch dealerów, pan Anniwat Supararak, 28 lat i Atthapol Depanant, 25 lat, będzie musiało liczyć się z dodatkowymi opłatami, w tym potencjalnym prowadzeniem nielicencjonowanego kasyna. Siedmiu graczy, głównie kobiety z Tajlandii, zostanie oskarżonych o naruszenie tajlandzkich przepisów dotyczących hazardu, a także o potencjalne włóczęgostwo i inne przepisy.

W raidzie skonfiskowano w sumie 140 bahtów, ponieważ każdy gracz grał za około dziesięć do dwudziestu bahtów.

Wszystkie dziewięć osób jest obecnie przetrzymywanych w więzieniu w Pattaya City w oczekiwaniu na terminy sądowe, które odbędą się w poniedziałek i spędzą weekend w więzieniu za naruszenie prawa.

Uwaga wydawcy: Hazard jest traktowany w Tajlandii bardzo, bardzo poważnie, nawet za tak niewielką kwotę.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/