Policja dokonała nalotu na willę, w której codzienny wynajem jest sprzeczny z tajskim prawem hotelowym, i złapała 5 przestępców narkotykowych

Pattaya-

O 6:30 w czwartek 6 września 2018 r. pan Naris Niwapholvong, szeryf okręgowy Banglamung, otrzymał skargę z biura premiera dotyczącą willi w Hua Yai przy Moo 3, lato 107/17, prowadzącej dobowy wynajem jest sprzeczne z prawem Thai Hotel i codziennie ma głośną, zakłócającą spokój muzykę i imprezy. Mieszkańcy wioski złożyli skargę do biura premiera po tym, jak stwierdzili, że urzędnicy szczebla lokalnego nie są w stanie pomóc po prawie roku skarg na dom i nocne szalone imprezy i pijanych nastolatków w cichej okolicy.

Dochodzenie przed nalotem wykazało, że willa reklamowała dzienne czynsze na stronach internetowych z rezerwacjami za 3,900 bahtów za noc. Właściciel, Panupon Tippoorn, 28 lat, był indywidualną reklamą willi.

Urzędnicy stwierdzili, że wcześniej ostrzegali właściciela willi, aby zaprzestał codziennego wynajmu, jednak nadal to robił. Tak więc wczoraj policja zrobiła nalot na willę.

Podczas niespodziewanego najazdu na lokal odkryli dziesięciu młodych tajskich nastolatków, głośną muzykę, alkohol i imprezową atmosferę. Przetestowali narkotyki wszystkich dziesięciu i pół nastolatków, cztery kobiety i jednego mężczyznę, z pozytywnym wynikiem testu na Yabbę. (Met) Cała piątka została aresztowana i przewieziona na posterunek policji w Pattaya City w celu dalszego rozpatrzenia i postawienia zarzutów.

Właściciel został oskarżony o otwarcie hotelu bez zezwolenia, umożliwienie nieletnim spożywania alkoholu, aprobowanie zażywania narkotyków oraz naruszenie wcześniejszego nakazu zaprzestania korzystania z willi do wynajmu. 36-letni dozorca willi nie został aresztowany, ponieważ policja stwierdziła, że ​​nie był współwinny wynajmu ani tego, co było prowadzone na terenie obiektu.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/