35-letni Taj został dźgnięty nożem w Naklua po słownej kłótni

Pattaya-

35-letni Taj, pan Suthee Koan, został wielokrotnie dźgnięty nożem w prawą rękę przez niezidentyfikowaną Tajkę i uciekł z miejsca zdarzenia o 10:30 w piątek, 7 września w tajlandzkiej wiosce mieszkalnej w Naklua .

Pan Koan oświadczył policji miejskiej w Pattaya i ratownikom, że wdał się w drobną sprzeczkę słowną z kobietą przed jego domem. Kobieta odpowiedziała wyciągnięciem noża i kilkukrotnym dźgnięciem go w prawą rękę. Następnie uciekła z obszaru, zanim przybyli ratownicy i policja. Pan Koan i inni mieszkańcy, którzy byli świadkami ataku, stwierdzili, że nie rozpoznali kobiety.

Pan Koan otrzymał natychmiastową pomoc na miejscu zdarzenia, ponieważ mocno krwawił z ręki i został przewieziony do szpitala na pilną operację. Policja bada incydent i próbuje zlokalizować kobietę, która prawdopodobnie jest trzydziestokilkuletnią Tajką.

Dalsze szczegóły przekażemy w toku dochodzenia.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/