Mężczyzna przyłapany na masturbacji w biały dzień przed młodą uczennicą

Chonburi-

Wciąż niezidentyfikowany mężczyzna, uważany za obywatela Tajlandii, został sfotografowany przez kamerę, jak masturbuje się w centrum Chonburi na swoim różowym motocyklu przed uczennicą idącą na zajęcia.

Uwagę mężczyzny przyciągnęła dziewczyna i mundurek szkolny, w którym to momencie zjechał na bok, rozpiął spodnie i zaczął bez najmniejszej troski o publiczną masturbację. Zaniepokojony świadek zaczął filmować incydent na swoim telefonie komórkowym.

Dziewczyna, co zrozumiałe, była zaniepokojona sytuacją i uciekła, gdzie szedł za nią mężczyzna na krótki dystans. Osoba, która nakręciła wideo, stwierdziła, że ​​krzyczała na mężczyznę, dopóki nie odjechał na swoim motocyklu.

Policjanci będą szukać mężczyzny na podstawie tablicy rejestracyjnej motocykla.

ŹRÓDŁOSanok Online
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/