Mężczyzna przyłapany na masturbacji w biały dzień przed młodą uczennicą

Chonburi-

Wciąż niezidentyfikowany mężczyzna, uważany za obywatela Tajlandii, został sfotografowany przez kamerę, jak masturbuje się w centrum Chonburi na swoim różowym motocyklu przed uczennicą idącą na zajęcia.

Uwagę mężczyzny przyciągnęła dziewczyna i mundurek szkolny, w którym to momencie zjechał na bok, rozpiął spodnie i zaczął bez najmniejszej troski o publiczną masturbację. Zaniepokojony świadek zaczął filmować incydent na swoim telefonie komórkowym.

Dziewczyna, co zrozumiałe, była zaniepokojona sytuacją i uciekła, gdzie szedł za nią mężczyzna na krótki dystans. Osoba, która nakręciła wideo, stwierdziła, że ​​krzyczała na mężczyznę, dopóki nie odjechał na swoim motocyklu.

Policjanci będą szukać mężczyzny na podstawie tablicy rejestracyjnej motocykla.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOSanok Online
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/