Lokalny mieszkaniec Expat szuka pomocy w identyfikacji bezczelnego złodzieja domowego, oferowanej nagrody

Pattaya-

Pan Alex Swenson, mieszkaniec Suksubai Villas w rejonie Pattaya, podzielił się tym obrazem niezidentyfikowanego mężczyzny, uważanego za obywatela Tajlandii, który został złapany przez domowy system CCTV na rabunku rezydencji. Pan Swenson twierdzi, że z rezydencji zabrano 70,000 bahtów. Pan Swenson był w domu w czasie napadu i oglądał telewizję w sypialni, którą widać z zamkniętymi drzwiami w lewym rogu obrazu, ale nic nie słyszał. Mężczyzna wchodził i wychodził w ciągu kilku minut, ale nie wyglądało na to, żeby się spieszył.

Pan Swenson poinformował Pattaya News, że Suksubai Villas od kilku miesięcy jest ofiarą napadów na dom, a kilku mieszkańców, w tym on sam, zostało zaatakowanych. Uważa się, że jest to ta sama osoba widoczna na zdjęciu.

Skontaktował się już z policją w Pattaya, która pomaga, jednak oferuje 20,000 XNUMX bahtów za wszelkie informacje, które prowadzą do aresztowania złodzieja.

Jeśli rozpoznajesz tę osobę lub masz jakieś wskazówki, skontaktuj się bezpośrednio z panem Swensonem na Facebooku. https://www.facebook.com/alex.swenson.792

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/