Policja miejska w Pattaya organizuje symulację szkolenia napadu na bank

Pattaya-

Kierowana przez generała policji Somkanoe, zastępcę szefa komisariatu policji w Pattaya, policja w Pattaya przeszkoliła dziś, jak radzić sobie z potencjalnym napadem na bank w mieście.

Pełna symulacja obejmowała trzech tajlandzkich przestępców, którzy napadli na lokalny bank, do którego przybyli na dwóch motocyklach w kaskach zakrywających całą twarz, aby ukryć swoją tożsamość. Jeden z mężczyzn wziął zakładnika, podczas gdy pozostali dwaj mężczyźni opróżnili kasy i usiłowali uzyskać dostęp do skarbca. Wszyscy trzej mężczyźni w symulacji mieli pistolety.

Specjalny zespół reagowania Policji Miejskiej w Pattaya był głównym treningiem zespołu podczas ćwiczenia, w którym według organizatora imprezy udało im się dotrzeć w ciągu dwóch minut i skutecznie poradzić sobie z sytuacją. Zespół reagowania policji miejskiej w Pattaya zdołał uratować zakładnika i aresztować wszystkich trzech mężczyzn bez żadnych ofiar wśród ludności cywilnej.

Oprócz symulacji napadu na bank Policja zaoferowała pomoc szkoleniową dla pracowników lokalnych banków, jak postępować podczas napadu na bank i jak postępować bez obrażeń lub utraty życia.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/