Chiński turysta obrabowany podczas grupy turystycznej, aresztowano dwóch podejrzanych

Pattaya-

Chiński turysta Siaw Yin Go, lat 51, został porwany przez swoją torbę zawierającą 35,000 12 bahtów podczas trasy w Pattaya niedaleko Naklua 2018 września 8 r. około godziny 00:XNUMX.

Trzej złodzieje, którzy są chińsko-tajlandzkimi i prawdopodobnie zrobili to w przeszłości w rejonie Pattaya, odwrócili uwagę pana Go i udawali, że dołączają do grupy turystycznej. Jedna osoba rozmawiała z panem Go płynnie po mandaryńsku, przyciągając jego uwagę i rozpraszając uwagę, podczas gdy pozostali dwaj chwycili torbę i uciekli pieszo. Lider grupy turystycznej i inni członkowie grupy pomagali ścigać złodziei i przetrzymywać ich do przybycia policji.

Dwóch z trzech złodziei zostało schwytanych, 21-letni Kapthong Sae-Yang z Chiang Mai i 31-letni Denrak Sae-Lor z Yala. Trzecia osoba w gangu wyrywającym torby, osoba, która odwróciła uwagę pana Go i udawała członka grupy, dołączając do nich, gdy chodzili, uciekli i uciekali, jednak policja zidentyfikowała go i jest na jego ścieżka.

Dwaj aresztowani mężczyźni zostali oskarżeni o kradzież pod przykrywką ciemności i obecnie przebywają w areszcie śledczym w Pattaya oczekując na proces.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/