Francuski emigrant znaleziony powieszony w swoim domu w Pattaya po zerwaniu z tajlandzką dziewczyną

Pattaya-

45-letni francuski emigrant, pan Olivier Sam, został znaleziony powieszony wczoraj rano, w środę 19 września, na nylonowym sznurku z okapu jego domu w Pattaya.

Jego dziewczyna, 23-letnia Natthanat Surarat, powiedziała funkcjonariuszom policji i dziennikarzom, że para była razem od dwóch lat i mieszkała razem w domu. Powiedziała, że ​​we wtorek wieczorem, 18 września, odbyli ostatnią z serii słownych kłótni i postanowili się rozstać. Powiedziała, że ​​zgodził się wyjść rano i stwierdziła, że ​​spał na sofie, podczas gdy ona spała w sypialni.

Tego ranka obudziła się i stwierdziła, że ​​go nie ma. Założyła, że ​​wyszedł tak, jak powiedziano, ale odkryła to, ku swojemu szokowi, wkrótce po tym, jak zwisał z krokwi z przodu domu. Nie pozostawiono żadnej notatki.

Funkcjonariusze policji badający miejsce zdarzenia stwierdzili, że nie było śladów walki i wydawało się, że był to wyraźny przypadek samobójstwa. Poinformowano ambasadę francuską i jego krewnych.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/