Francuski emigrant znalazł się w domu w Pattaya po zerwaniu z tajską dziewczyną

Pattaya-

Wczoraj rano, w środę 45 września, znaleziono 19-letniego francuskiego emigranta, pana Oliviera Sama, wiszącego na nylonowym sznurku zwisającym z okapu jego domu w Pattaya.

Jego dziewczyna, 23-letnia Natthanat Surarat, powiedziała funkcjonariuszom policji i dziennikarzom, że para była razem od dwóch lat i mieszkała razem w domu. Powiedziała, że ​​we wtorek wieczorem, 18 września, mieli ostatnią z serii kłótni słownych i postanowili się rozstać. Powiedziała, że ​​zgodził się wyjść rano i stwierdziła, że ​​spał na kanapie, podczas gdy ona spała w sypialni.

Tego ranka obudziła się i stwierdziła, że ​​go nie ma. Założyła, że ​​wyszedł, jak stwierdzono, ale odkryła, ku jej szokowi, wkrótce po tym, jak wisiał na krokwiach przed domem. Nie pozostawiono żadnej notatki.

Funkcjonariusze policji badający miejsce zdarzenia stwierdzili, że nie ma śladów walki i wydaje się, że jest to oczywisty przypadek samobójstwa. Ambasada Francji i jego krewni zostali poinformowani.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/