Centrum handlowe Terminal 21 w Pattaya zostanie otwarte 19 października za miesiąc

Pattaya-

LH Mall and Hotel Group jest gotowy do otwarcia w tym roku wielofunkcyjnego centrum handlowego i hotelu North Pattaya o wartości 6 miliardów bahtów na terenie o powierzchni 52,800 XNUMX metrów kwadratowych, położonym w pobliżu Dolphin Roundabout w Pattaya.

Suwanna Buddhaprasart, dyrektor generalny LH Mall and Hotel Co Ltd, powiedział, że będzie tam hotel z 396 pokojami, park wodny o powierzchni 6,000 21 mkw. i dedykowane sale konferencyjne i wielofunkcyjne, sześciopiętrowe centrum handlowe z kinem, supermarketem, halą spożywczą Pier 500 i ponad XNUMX sklepów. Każde piętro centrum handlowego jest oparte na innym kraju i motywie.

Posiada również 39-metrowe wolnostojące schody ruchome, podobno najdłuższe w jakimkolwiek tajskim centrum handlowym. Oczekuje się, że przyciągnie ponad 50,000 XNUMX odwiedzających dziennie i będzie punktem orientacyjnym zarówno dla turystów, jak i mieszkańców.

Tematyka podłóg w centrum handlowym to: Francja, Anglia, Włochy, Tokio, USA, Hollywood i Tajlandia.

Hotel już wcześniej informował o tym, ponieważ zgodnie z polityką hotelową obowiązuje ścisły zakaz sprzedaży alkoholu we wszystkich swoich restauracjach i salonach.

Chaiyo Pansa, kierownik dyżuru w Grande Center Point Terminal 21 przy Sukhumvit Road w Bangkoku, powiedział stronie internetowej Thaivisa w e-mailu:

„Cała grupa hotelowa Grande Centre Point w ogóle nie będzie sprzedawać ani dostarczać napojów alkoholowych.

„Jednak goście mogą wnosić własne”.

Jeśli chodzi o opłaty korkowe, Chaiyo powiedział:

„Restauracje w naszym hotelu (Grand Centrepoint Hotel Terminal21 (Bangkok)) pozwalają gościom przynosić własne napoje alkoholowe. Nie ma za to opłaty korkowej. W restauracji i pokojach gościnnych dozwolone jest picie”.

Tymczasem koordynator sprzedaży w Grande Center Point Pattaya Duangduan Upapong potwierdził na początku tego miesiąca, że ​​ta sama polityka, co w Bangkoku, będzie obowiązywać w Pattaya.

Powiedziała: „Nasz hotel nie będzie serwował ani dostarczał alkoholu gościom, ale goście mogą przywieźć własny. Jeśli chodzi o restauracje w naszym hotelu (Grande Centre Point Pattaya) oraz pokoje gościnne, umożliwimy gościom picie i wnoszenie własnego alkoholu. Nie będzie opłaty korkowej”.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/