Rodzice i urzędnicy szkolni chcą podjęcia działań na popularnym „przystanku autobusowym” na drugiej drodze, co jest sprzeczne z tajskim prawem

Pattaya-

W tym tygodniu lokalni urzędnicy szkolni Pattaya School Number 8 wraz z grupą zaniepokojonych rodziców rozmawiali z urzędnikami miejskimi i policją w Pattaya na temat popularnego „przystanku autobusowego” dla autobusów bahtowych, które jeżdżą do Jomtien na Second Road na rogu Second Road naprzeciwko obszar Walking Street.

Rodzice twierdzą, że jest to zagrożenie dla bezpieczeństwa, a ten obszar ma być punktem odbioru i wysiadania dla ich dzieci chodzących do szkoły. Jednak zamiast tego jest pełen autobusów bahtów, które zatrzymują się i czekają, aż turyści pojadą do Jomtien, co jest niezgodne z tajskim prawem. Dlatego rodzice mają trudności z odebraniem dzieci wśród zaparkowanych autobusów bahtów i wielu turystów próbujących do nich wsiąść. Dodatkowo urzędnicy i rodzice twierdzą, że autobusy bahtów są przepełnione i zmuszają pasażerów do stania z tyłu autobusu, co również jest niezgodne z prawem.

Po drugiej stronie drogi znajduje się dodatkowy przystanek autobusowy w kierunku Naklua.

Parkowanie autobusów Bahtów i oczekiwanie na klientów na niewyznaczonych miejscach parkingowych jest niezgodne z prawem, stwierdzili urzędnicy szkoły i rodzice, a mają dość i chcą, aby miasto podjęło działania.

W tej chwili nie jest jasne, czy i jakie działania podejmą urzędnicy miasta Pattaya.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/