Turysta z Hongkongu spotyka się z szefem policji w Pattaya w związku z rzekomą kradzieżą milionów bahtów

Pattaya-

Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, 32-letni turysta z Hongkongu Vincent Chen, który twierdzi również, że jest znanym aktorem w Chinach, oświadczył, że we wtorek, 18 września, podczas spaceru po Walking Street, skradziono mu torbę z kosztownościami o wartości miliona bahtów o 5 rano podczas sprzeczki z kilkoma ladyboyami.

Pan Chen złożył kilka publicznych oświadczeń w prasie i mediach społecznościowych w związku z incydentem i niezadowoleniem z policyjnego śledztwa. Został dzisiaj zaproszony na osobiste spotkanie z komendantem policji w Pattaya w celu omówienia śledztwa i miejsca pobytu swojej torby. Pan Chen był zadowolony, że szef policji osobiście znalazł czas, aby porozmawiać z nim o jego obawach.

Choć dokładne szczegóły rozmowy nie zostały ujawnione prasie, urzędnicy oświadczyli, że dzięki telewizji przemysłowej mają nowy trop co do miejsca pobytu torby. Na podstawie materiału filmowego okazało się, że torba mogła zostać zabrana przez osobę trzecią, ponieważ pan Chen faktycznie położył/upuścił torbę na ziemię podczas sprzeczki i bójki z ladyboyami. Pan Chen rzekomo zgodził się z tym twierdzeniem i wcześniej myślał, że transwestyci zabrali torbę.

Policja twierdzi, że ma solidny trop co do lokalizacji torby i ma nadzieję na pozytywne wieści w ciągu następnego dnia lub dwóch.

Krytycy Chena w mediach społecznościowych kwestionują, dlaczego ktoś miałby chodzić po obszarze turystycznym o 5 rano z kosztownościami o wartości ponad miliona bahtów w torbie. Chen odmówił udzielenia prasie odpowiedzi na to pytanie.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/