Turysta z Hongkongu spotyka się z komendantem policji Pattaya w związku z rzekomą kradzieżą miliona bahtów

Pattaya-

Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, turysta z Hongkongu Vincent Chen, lat 32, który również twierdzi, że jest znanym aktorem w Chinach, powiedział, że miał torbę z kosztownościami o wartości miliona bahtów skradzionych, gdy był na Walking Street we wtorek, 18 września. o 5 rano podczas kłótni z kilkoma ladyboyami.

Pan Chen wygłosił kilka publicznych oświadczeń w prasie i mediach społecznościowych dotyczących incydentu i niezadowolenia z dochodzenia policyjnego. Dziś został zaproszony do osobistego spotkania z szefem policji w Pattaya w celu omówienia śledztwa i miejsca pobytu jego torby. Pan Chen był zadowolony, że szef policji osobiście znalazł czas, aby porozmawiać z nim o jego obawach.

Chociaż dokładne szczegóły rozmowy nie zostały ujawnione prasie, urzędnicy stwierdzili, że dzięki CCTV mają nowy trop na temat miejsca pobytu torby. Na podstawie nagrania okazało się, że torba mogła zostać zabrana przez osobę trzecią, ponieważ pan Chen faktycznie postawił/upuścił torbę na ziemię podczas kłótni i bójki z ladyboys. Pan Chen rzekomo zgodził się z tym stwierdzeniem i wcześniej myślał, że transwestyci zabrali torbę.

Policja twierdzi, że ma solidną wskazówkę co do lokalizacji torby i ma nadzieję na pozytywne wieści w ciągu następnego lub dwóch dni.

Krytycy pana Chena w mediach społecznościowych kwestionowali, dlaczego ktoś miałby spacerować po okolicy turystycznej o 5 rano z ponad milionem bahtów kosztowności w torbie. Pan Chen odmówił udzielenia odpowiedzi na to pytanie prasie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/