Expedia nawiąże współpracę z rządem Tajlandii, aby rozszerzyć legalne oferty hoteli w Tajlandii w celu promowania turystyki

Expedia Group nawiązała współpracę z rządem Tajlandii w ramach programu rozszerzenia krajowego rynku turystycznego poprzez wysyłanie zagranicznych turystów poza główne atrakcje turystyczne kraju.

Ponieważ mniej hoteli poza głównymi miastami Tajlandii, Bangkokiem i Phuket, jest wymienionych w Internecie, zagraniczni turyści rzadko wybierają się poza główne miejsca turystyczne Tajlandii do mniej znanych, ale równie ekscytujących atrakcji. Expedia chce to zmienić. We współpracy z tajlandzką agencją turystyczną Expedia zgodziła się pomóc hotelom w 55 mniejszych tajlandzkich miastach umieścic je na swojej platformie i zwiększyć ich globalną ekspozycję, Nikkei Asian Review raporty.

Ponadto rząd Tajlandii jest w pełni zaangażowany, ponieważ chce promować legalne hotele zgodne z ustawą o hotelach z 2004 roku. W ostatnich miesiącach rząd Tajlandii egzekwował ustawę o hotelach i egzekwował zasady i przepisy przeciwko tysiącom pensjonatów, willi, butikowych hoteli i apartamentów, które oferują wynajem dzienny i tygodniowy bez legalnej licencji hotelowej. To egzekwowanie utrudnia jednak turystom znalezienie legalnego zakwaterowania w niektórych mniejszych miastach i prowincjach. Urzędnicy państwowi twierdzą, że około 70% obecnie dostępnych pokoi w kraju jest niezgodnych z prawem tajskim.

Expedia i rząd Tajlandii mają nadzieję, że zapewnienie legalnego i widocznego widoku hoteli dostępnych w Tajlandii pomoże podnieść rangę turystyki, a także kontynuować rozprawę z nielegalnymi hotelami i zakazanym w Tajlandii Airbnb.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/