Dźwig dźwigowy zawala się na placu budowy w North Pattaya, 1 osoba zabita, 4 osoby poważnie ranne (wideo)

Jedna osoba zginęła, a cztery inne zostały poważnie ranne w wyniku wypadku na placu budowy w Pattaya w poniedziałek po południu, 1 października 2018 roku.

Do wypadku doszło, gdy część dźwigu zawaliła się na placu budowy w północnej części Pattaya, gdzie budowany jest nowy hotel.

Robotnicy byli transportowani windą dźwigiem, gdy winda ustąpiła i spadła setki stóp nad ziemię.

Jeden mężczyzna został uznany za zmarłego na miejscu, a czterech innych z poważnymi obrażeniami zabrano do szpitali Banglamung i Bangkok Pattaya.

Władze Pattaya poinformowały, że rozpoczęły dochodzenie w sprawie incydentu. Budowa została wstrzymana do czasu zbadania incydentu.

Będziemy mieli więcej na temat tej przełomowej historii, gdy zdobędziemy więcej szczegółów.

Plac budowy należy do wspólnej firmy włosko-tajlandzkiej. Jak dotąd odmówili komentarza.

Film może zawierać treści, które mogą przeszkadzać niektórym widzom, prosimy o ostrzeżenie przed wyświetleniem tej treści.

Wideo dzięki uprzejmości Pattaya Update News.

ŹRÓDŁOWiadomości o aktualizacji Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/