Szef policji w Pattaya ostrzega przestępców: Jeśli jesteś przestępcą w Pattaya, złapiemy cię.

Szef policji w Pattaya, płk Apichai Krobpetch, miał wyraźne ostrzeżenie dla przestępców zamierzających popełnić przestępstwo przeciwko turystom w ośrodku:

„Będziemy cię aresztować – możesz być tego pewien”.

Wódz został przedstawiony z turystką, której siedzenie na motocyklu Vespa zostało wymuszone przez dwóch Tajów, którzy ukradli torbę i portfel.

Pojazd był zaparkowany w kompleksie handlowym Avenue.

Dwóch podejrzanych wkrótce znalazło się w areszcie, poinformował kierownik. Byli mężem i żoną Kittichai „M” Saowarot i Thassanee lub „Kung” lub „Oi” Sutthikun, 34 lata, obaj z Rayong.

Płk Apichai powiedział, że Thassanee został aresztowany za narkotyki i prostytucję w 2013 roku w Pattaya.

Powiedział, że przestępstwa przeciwko turystom, niezależnie od tego, czy są cudzoziemcami, czy Tajami, zawsze będą badane na jego terenie.

Ostrzegł przestępców, aby nie łamali prawa w Pattaya – bo inaczej.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/