Szef policji w Pattaya ostrzega przestępców: Jeśli jesteś przestępcą w Pattaya, złapiemy cię.

Szef policji w Pattaya Pol Col Apichai Krobpetch miał wyraźne ostrzeżenie dla przestępców zamierzających popełnić przestępstwo przeciwko turystom w kurorcie:

„Aresztujemy cię – możesz być tego pewien”.

Szefowa została sfotografowana z turystką, której siodełko na motocyklu Vespa zostało wyparte przez dwóch Tajów, którzy ukradli torbę i portfel.

Samochód był zaparkowany w kompleksie handlowym Avenue.

Dwóch podejrzanych zostało wkrótce zatrzymanych, poinformował kierownik. Byli to mąż i żona Kittichai „M” Saowarot i Thassanee lub „Kung” lub „Oi” Sutthikun, 34 lata, oboje z Rayong.

Pol Col Apichai powiedział, że Thassanee został aresztowany za narkotyki i prostytucję w 2013 roku w Pattaya.

Powiedział, że przestępstwa przeciwko turystom, niezależnie od tego, czy są to obcokrajowcy, czy Tajowie, zawsze będą badane na jego skrawku.

Ostrzegł przestępców, aby nie łamali prawa w Pattaya – bo inaczej.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/