72-letni brytyjski emigrant i jego żona aresztowani za okradanie pokoju sąsiadów

Brytyjski emeryt i jego żona z Tajlandii zostali wczoraj poprowadzeni na rekonstrukcję po tym, jak zostali przyłapani przez kamerę CCTV na kradzieży materaca sąsiada i 100,000 XNUMX bahtów w obcej walucie. 

Komendant policji w Pattaya, pułkownik Apichai Krobpetch – który wcześniej obiecał złodziejom, że zostaną złapani w tym sezonie – poprowadził 72-letniego Sidneya Michaela Edwarda i jego żonę Pansakaw Nasoke (45 lat) na miejsce zbrodni na plaży Soi 5.

Sidney sforsował klamkę do sąsiedniego pokoju należącego do 66-letniego pana Stephena.

Kiedy pan Stephen wrócił w sobotę z podróży do Kambodży, odkrył, że brakuje 3,000 funtów brytyjskich i jego materaca.

Natychmiast poszedł na policję.

Jego sąsiedzi natychmiast stali się podejrzani, ale zaprzeczyli kradzieży. Jednak kiedy pokazano im CCTV, musieli zmienić swoją historię.

Sidney przyznał, że ukradł materac i gotówkę – o wartości około 120,000 XNUMX bahtów – a jego żona pełniła funkcję czujki.

Para jest przetrzymywana w areszcie śledczym na czas procesu i nie może pozwolić sobie na zwolnienie za kaucją, ponieważ pan Sidney stwierdził, że nie ma funduszy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/