Starszy Japończyk aresztowany w Pattaya za seks z 13-letnią dziewczyną

Pattaya-

71-letni Japończyk, Hiroyuki Nakashima, został aresztowany w swoim mieszkaniu w poniedziałek, 1 października, w tym tygodniu w Pattaya za kupowanie seksu z nieletnimi dziewczynami na podstawie wskazówek od sąsiadów.

Pan Nakashima, którego pokój zawierał zabawki erotyczne i ukryte kamery, przyznał, że lubi nieletnie dziewczyny i od jakiegoś czasu działał w rejonie Pattaya. Zidentyfikował również Tajkę, która zaopatrywała jego dziewczynki, 20-letnią Ployphan Muangdit, która została aresztowana we wtorek 2 października po intensywnych poszukiwaniach.

Policja skonfiskowała dziesiątki nagrań wideo i dowodów z mieszkania pana Nakashimy, a on zostanie oskarżony w najszerszym zakresie prawa, podobnie jak pani Muangdit.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/