Rosjanin aresztowany w Pattaya na podstawie nakazu INTERPOLU za handel narkotykami

Pattaya-

W środę 3 października 2018 r. policja w Chonburi aresztowała blisko trzydziestoletniego Witalila Trofimowa, po otrzymaniu prośby ambasady rosyjskiej o zlokalizowanie go na podstawie nakazu INTERPOLU.

Oskarża się go o udział w ciężkim handlu narkotykami w swojej rodzinnej Rosji.

Mieszkał legalnie w Pattaya i miał legalną wizę biznesową i pozwolenie na pracę, a od jakiegoś czasu był zatrudniony lokalnie.

Pan Trofimov zostanie deportowany do Rosji, by postawić mu zarzuty.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/