Rosjanin aresztowany w Pattaya na podstawie nakazu INTERPOLU za handel narkotykami

Pattaya-

W środę 3 października 2018 r. policja w Chonburi aresztowała blisko trzydziestoletniego Witalila Trofimowa, po otrzymaniu prośby ambasady rosyjskiej o zlokalizowanie go na podstawie nakazu INTERPOLU.

Oskarża się go o udział w ciężkim handlu narkotykami w swojej rodzinnej Rosji.

Mieszkał legalnie w Pattaya i miał legalną wizę biznesową i pozwolenie na pracę, a od jakiegoś czasu był zatrudniony lokalnie.

Pan Trofimov zostanie deportowany do Rosji, by postawić mu zarzuty.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/