Nowy burmistrz Pattaya określa najważniejsze priorytety dla Pattaya: EEC, zarządzanie odpadami / powodziami i zarządzanie ruchem

Pattaya-

We wtorek 9 października 2018 r. nowy burmistrz Pattaya, pan Sontaya Kunplome, 55 lat, przedstawił swoje priorytety dla Pattaya w tym czasie.

Najwyższym priorytetem jest wsparcie rządowego planu wschodniego korytarza gospodarczego, który obejmuje planowanie linii szybkiej kolei z Pattaya do Bangkoku i ostatecznie w innych częściach kraju, dalszy rozwój i rozbudowę lotniska U-Tapeo Pattaya, dalszy rozwój Laem Port Chabang i przekształcenie Pattayi w prawdziwe „inteligentne miasto” pod względem szybkich łączy szerokopasmowych i możliwości technicznych.

Drugim priorytetem jest rozwiązanie ciągłych bólów głowy, powodzi i problemów z gospodarką odpadami, z jakimi boryka się miasto w ciągu ostatnich kilku lat.

Pan Kunplome stwierdził, że ciągłe powodzie zniszczyły reputację miasta i zaszkodziły jego wizerunkowi zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Stwierdził, że stałe środki stop/start mające na celu naprawienie problemu były w najlepszym razie tylko tymczasowymi opatrunkami, a pełne i ustrukturyzowane badanie z ekspertami ds. gospodarki odpadami z opracowanym planem będzie najważniejszą częścią jego planu. (Uwaga wydawcy: od środy rano, 10 października, dziesiątki ekspertów ds. gospodarki odpadami zebrało się na plażach Pattaya, aby przestudiować i przedstawić sugestie, wielu z nich przyleciało z odległych miejsc.)

Nowy burmistrz obiecał też zająć się problemem gospodarki odpadami. Stwierdził, że kluczową częścią problemu były święta i weekendy, wykonawcy mieli dokładnie takie same harmonogramy i personel jak w normalny dzień i to była główna przyczyna nagromadzenia.

Na koniec obiecał uwzględnić bieżące problemy z transportem i zarządzaniem ruchem, zwłaszcza podczas ważnych wydarzeń, takich jak nadchodzący High Season Pattaya Countdown Festival.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/