Zastępca burmistrza odwiedza lokalne plaże Jomtien i zachęca turystów do odwiedzania ich i pływania

Jomtien-

Zastępca burmistrza, pan Boonsart Sawat, zabrał lokalnych dziennikarzy i organizacje prasowe na wycieczkę po plażach obszaru Jomtien dzisiaj, 16 października 2018 r.

Stwierdził, że chce pokazać turystom i lokalnym mediom, że pomimo negatywnych doniesień medialnych, woda i plaża są czyste, a atmosfera idealna dla turystów, którzy chcą cieszyć się pięknymi wakacjami.

Wskazał prasie wielu turystów, w tym dzieci, radośnie pływających w wodzie, która wyglądała na czystą i pozbawioną zanieczyszczeń. Wskazał również, że nie ma śladów śmieci ani zaśmiecania na plaży oraz że nowy program grzywien i informacji publicznej dotyczący nieśmiecenia i palenia na plaży działa.

Stwierdził, że wszyscy turyści powinni przyjeżdżać i wypoczywać na okolicznych plażach i zachęcał ich do przybycia i zobaczenia na własne oczy.

Uwaga redaktorów: Wybrane do zwiedzania plaże zostały wybrane przez zastępcę burmistrza. Prośby o odwiedzenie i zwiedzanie innych plaż w okolicy, które ostatnio pojawiły się w prasie pod kątem potencjalnych odpadów i niebezpiecznych warunków, zostały odrzucone.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/