W weekend obserwuje się znaczny wzrost liczby turystów na Koh Larn, policja turystyczna pomaga turystom na molo przez cały weekend

Pattaya-

W ten weekend trwały publiczne obchody rocznicy śmierci Jego Królewskiej Mości, w wyniku czego wielu turystów skorzystało z okazji, aby odwiedzić Koh Larn.

Policja turystyczna pomagała przez cały weekend na Bali Hai Pier, pomagając zwiększonej liczbie turystów, zarówno z Tajlandii, jak i obcokrajowców, wsiadających i wysiadających z łodzi oraz udzielając pomocy w takich kwestiach, jak wyczerpanie cieplne i turyści, którzy byli zdezorientowani lub zagubieni.

Policja turystyczna poinformowała The Pattaya News, że ponad 21,935 XNUMX osób skorzystało z promu na Koh Larn w świąteczny weekend. Plaże były pełne iz pomocą policji turystycznej z przyjemnością ogłosili, że nie doszło do żadnych poważnych problemów ani przestępstw.

Ponadto okazało się, że miasto i personel przewidzieli z wyprzedzeniem większy popyt ze strony turystów, a na malowniczych i popularnych plażach Koh Larn w weekend nie było widać żadnych widocznych śladów śmieci, śmieci ani zaśmiecania.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/