Szef policji drogowej w Pattaya spotyka się z kierownictwem Terminalu 21 w Pattaya, aby omówić główne problemy z ruchem drogowym spowodowane przez centrum handlowe

Pattaya-

Szef policji drogowej w Pattaya poprosił o pilne spotkanie dziś po południu około 1:00 z kierownictwem centrum handlowego Terminal 21 w Pattaya w celu omówienia głównych obaw władz publicznych i władz miejskich w związku z problemami w ruchu drogowym, jakie centrum handlowe powoduje w Pattaya.

Centrum handlowe, otwarte 19 października, z pewnością cieszyło się popularnością wśród dziesiątek tysięcy lokalnych mieszkańców, turystów i Tajów z całego kraju, którzy przyjeżdżali odwiedzić drogie i piękne nowe centrum handlowe. Recenzje centrum handlowego były niemal zawsze pozytywne i chwalono układ, wybór sklepów, architekturę, strefę gastronomiczną i nie tylko. Jednak recenzje dotyczące ruchu, jaki powodowało centrum handlowe, były powszechnie negatywne.

Użytkownicy mediów społecznościowych zwracali się do wielu popularnych grup emigrantów i mieszkańców Tajlandii i głośno i długo narzekali, stwierdzając, że to najgorszy ruch w Pattaya, jaki kiedykolwiek widzieli. Przez cały weekend na odcinku kilku kilometrów w niemal każdym kierunku ruch był wstrzymany i prawie ustał. Miejscowi mieszkańcy twierdzili, że nie mogą dojechać do pracy ani załatwić prostych spraw. Taksówkarze motocyklowi, z którymi rozmawialiśmy, stwierdzili, że nawet motocykl nie był pomocny w przedostawaniu się przez stojący ruch i wpływał na ich działalność.

Szef tajlandzkiej policji drogowej stwierdził, że chociaż jego pracownicy i zespół byli przygotowani na weekend otwarcia, nie spodziewali się liczby osób, które odwiedziły centrum handlowe. Dodatkowo oświadczył prasie, że Terminal 21 nie przygotował się odpowiednio do ruchu i stąd spotkanie.

Terminal 21 w Pattaya zgodził się na wyraźne pomalowanie na czerwono i biało linii zakazujących parkowania na małej drodze tworzącej wewnętrzną pętlę w całym Terminalu 21. Pętla ta stanowiła poważny problem przez cały weekend, ponieważ wiele osób parkowało swoje samochody w pętli z boku lub było czeka, aby odebrać lub wysadzić ludzi, co dodatkowo utrudnia ruch. Policja drogowa i zarząd centrum handlowego twierdzą, że egzekwowanie zakazu parkowania lub zatrzymywania się na tej pętli będzie ściśle kontrolowane.

Dodatkowo w tym tygodniu zostaną oddane do użytku wyraźnie pomalowane chodniki dla pieszych, które staną się centralnym punktem dla pieszych, którzy będą mogli przejść przez ulicę i dotrzeć do centrum handlowego. Według policji drogowej brak chodników dla pieszych również spowodował poważne problemy w ruchu i zamieszanie przez cały weekend.

Wreszcie centrum handlowe jest otwarte dopiero od trzech dni, a policja drogowa i kierownictwo centrum uważają, że w przyszłości problemy z ruchem drogowym nie będą tak poważne, ponieważ zmniejszy się liczba osób chcących zobaczyć nowe centrum handlowe.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/