Szef policji drogowej w Pattaya spotyka się z kierownictwem terminalu 21 Pattaya w celu omówienia głównych problemów drogowych spowodowanych przez centrum handlowe

Pattaya-

Szef policji drogowej w Pattaya poprosił o pilne spotkanie dzisiejszego popołudnia około godziny 1:00 z kierownictwem centrum handlowego Terminal 21 w Pattaya w celu omówienia głównych obaw opinii publicznej i władz miejskich związanych z problemami związanymi z ruchem, które centrum handlowe powodowało w Pattaya.

Centrum handlowe, które zostało otwarte 19 października, było z pewnością popularne wśród dziesiątek tysięcy mieszkańców, turystów i Tajów z całego kraju, którzy przyjeżdżali do drogiego i pięknego nowego centrum handlowego. Recenzje centrum handlowego były niemal powszechnie pozytywne, chwaląc układ, wybór sklepów, architekturę, food court i wiele innych. Jednak recenzje ruchu, który powodowało centrum handlowe, były ogólnie negatywne.

Użytkownicy mediów społecznościowych zwracali się do wielu popularnych grup emigrantów i mieszkańców Tajlandii i narzekali głośno i długo, twierdząc, że był to najgorszy ruch uliczny, jaki kiedykolwiek widzieli w Pattaya. Przez cały weekend ruch był wstrzymany na kilka kilometrów w prawie każdym kierunku i prawie utknął w martwym punkcie. Mieszkańcy stwierdzili, że nie mogą dostać się do pracy ani załatwić prostych spraw. Taksówkarze motocyklowi, z którymi rozmawialiśmy, stwierdzili, że nawet motocykl nie był pomocny w pokonywaniu korków, a to wpływało na ich działalność.

Szef tajlandzkiej policji drogowej stwierdził, że chociaż uważa, że ​​jego pracownicy i zespół są przygotowani na weekend otwarcia, nie przewidzieli liczby osób, które pojechały odwiedzić centrum handlowe. Dodatkowo oświadczył prasie, że Terminal 21 nie przygotował się odpowiednio do ruchu, a więc spotkania.

Terminal 21 Pattaya zgodził się wyraźnie pomalować na czerwono i biało linie zakazujące parkowania na małej drodze, która tworzy wewnętrzną pętlę w całym Terminalu 21. Ta pętla była głównym problemem przez cały weekend, ponieważ wiele osób parkowało swoje samochody w pętli z boku lub było czekając na podwiezienie lub wysadzenie ludzi dalej wspierając ruch. Egzekwowanie zakazu parkowania lub zatrzymywania się na tej pętli będzie ściśle kontrolowane, informuje policja drogowa i kierownictwo centrum handlowego.

Dodatkowo w tym tygodniu zostaną pomalowane wyraźnie pomalowane chodniki dla pieszych, stanowiące centralny punkt dla pieszych, którzy mogą przejść przez ulicę, aby dostać się do centrum handlowego. Brak chodników dla pieszych według policji drogowej spowodował również poważne problemy z ruchem i zamieszanie przez cały weekend.

Wreszcie, centrum handlowe jest otwarte dopiero od trzech dni, a policja drogowa i kierownictwo centrum handlowego uważają, że problemy z ruchem drogowym nie będą tak poważne w przyszłości, ponieważ zmniejsza się liczba osób, które chcą zobaczyć nowe centrum handlowe.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/