Media społecznościowe starają się znaleźć zaginionego syna na Koh Tao i odkrywają, że jest on bezpieczny w Pattaya

Pattaya-

W ciągu ostatnich kilku dni portale społecznościowe w języku tajskim udostępniły wiadomość, że ojciec w Holandii szuka swojego zaginionego syna, pana Dennisa Wielaarda, który zniknął bez kontaktu z rodziną około 14 października w Tajlandii.

Pan Wielaard, który ostatni raz rozmawiał z rodziną około 13 października, planował pojechać na Koh Tao i spędzić tam tydzień, według jego rodziny. Kiedy jednak od kilku dni nic nie słyszeli, zaczęli kontaktować się z władzami Tajlandii. Kiedy ta trasa nie zdołała znaleźć pana Wielaarda, skontaktowali się za pośrednictwem mediów społecznościowych, napisali brakujące plakaty w języku tajskim i opublikowali je na Facebooku, Twitterze i innych mediach społecznościowych.

Wczesnym popołudniem w niedzielę, 21 października, urzędnicy odkryli, że Wielaard przebywał w hostelu Nonze na Beach Road, niedaleko Walking Street, gdzie przebywał od 14 października, wszystko w porządku. Odkryli go, ponieważ hostel prawidłowo wypełnił dokumenty imigracyjne, identyfikując obecnych cudzoziemców przebywających w ich miejscu zamieszkania. Urzędnicy chwalili hotel za przestrzeganie odpowiednich procedur, które pomogły w odnalezieniu pana Wielaarda.

Pan Wielaard powiedział The Pattaya News i lokalnej prasie, że wszystko było w porządku i postanowił zmienić swoje pierwotne plany podróży z Koh Tao do Pattaya i nie chciał informować rodziny o zmianie miejsca docelowego. Stwierdził, że jego ojciec był również na wakacjach w Hiszpanii i nie był pewien, jak się z nim skontaktować. Nie wiedział, że w mediach społecznościowych prowadzono kampanię mającą na celu jego odnalezienie.

To był cały uśmiech dla policji, jego rodziny i pana Wielaarda po tym, jak bezpiecznie został znaleziony, ciesząc się wakacjami w Pattaya.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/