Mieszkańcy w pobliżu pływającego targu skarżą się władzom miejskim na zalanie ich wsi przez rynek

Pattaya-

Mieszkańcy małej wioski na Moo 4 znajdującej się za popularną atrakcją turystyczną Pattaya Pływający targ zwrócili się do władz miasta, aby narzekać na ciągłe powodzie i szkody wyrządzane ich domom, które są spowodowane pływającymi jeziorami i rzekami spływającymi bezpośrednio na ich domy. własność. Oświadczyli, że wcześniej próbowali rozmawiać z właścicielami pływającego rynku, ale rynek odmawia wysłuchania ich skarg i obaw, więc zwrócili się do miasta o pomoc. Mieszkańcy, których jest w sumie około pięćdziesięciu, twierdzą, że trwa to od dłuższego czasu.

Zastępca burmistrza Ronawit Ekkachong zwiedził wioskę i okolice pływającego targu po południu 22 października 2018 r. wraz z mieszkańcami, policją, zarządem pływającego targu i prasą.

Prawie pięćdziesiąt domów zostało uszkodzonych przez wodę spływającą z rynku, a kilka dróg zostało poważnie uszkodzonych. Zauważyła to prasa, a także zastępca burmistrza i jego sztab.

Zastępca burmistrza powiedział, że pięć pomp wodnych zostanie zainstalowanych natychmiast na froncie pływającego targu, opłacanych przez kierownictwo rynku, aby pomóc rozwiązać problem. Dodatkowo, po zamontowaniu pomp, mieszkańcy i Zastępca Burmistrza ponownie spotkają się z dyrekcją atrakcji turystycznej, aby upewnić się, że problem zostanie odpowiednio rozwiązany.

Nie było jasne, czy pływający targ będzie rekompensował mieszkańcom wioski za szkody, które zostały już wyrządzone domom mieszkańców.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/