Apple otworzy pierwszy oficjalny sklep w Tajlandii w Bangkoku 10 listopada tego roku

Pierwszy sklep Apple w Tajlandii zostanie otwarty 10 listopada w Bangkoku w Iconsiam.

Apple Tajlandia potwierdziło tę datę w oświadczeniu z czwartku, 25 października 2018 r. w Bangkoku.

Firma twierdzi, że sklep nad rzeką może stanowić inspirację dla wielu osób do poznania technologii.

Oprócz sprzedaży produktów Apple, sklep będzie miał również Genius Bar, który pomoże użytkownikom Apple w zakresie usług i oprogramowania.

Apple Thailand powiedział, że szkolne wycieczki są mile widziane w sklepie.

Apple Thailand dodał również, że pracownicy sklepu będą gotowi pomóc użytkownikom w uruchomieniu i uruchomieniu ich produktów, a także będzie zespół ekspertów, którzy będą udzielać porad dotyczących rozwiązań biznesowych dla firm.

ŹRÓDŁOJabłko Tajlandia
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/