Apple otworzy pierwszy oficjalny sklep w Tajlandii w Bangkoku 10 listopada tego roku

Pierwszy sklep Apple w Tajlandii zostanie otwarty 10 listopada w Bangkoku w Iconsiam.

Apple Tajlandia potwierdziło tę datę w oświadczeniu z czwartku, 25 października 2018 r. w Bangkoku.

Firma twierdzi, że sklep nad rzeką może stanowić inspirację dla wielu osób do poznania technologii.

Oprócz sprzedaży produktów Apple, sklep będzie miał również Genius Bar, który pomoże użytkownikom Apple w zakresie usług i oprogramowania.

Apple Thailand powiedział, że szkolne wycieczki są mile widziane w sklepie.

Apple Thailand dodał również, że pracownicy sklepu będą gotowi pomóc użytkownikom w uruchomieniu i uruchomieniu ich produktów, a także będzie zespół ekspertów, którzy będą udzielać porad dotyczących rozwiązań biznesowych dla firm.

ŹRÓDŁOJabłko Tajlandia
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/