Libański turysta dźgnięty nożem w Pattaya podczas nocnej kłótni z dwoma Tajami?

Pattaya-

Libański turysta, pan Mohamed El Wazzi, 29 lat, został dźgnięty nożem w lewą stronę ciała wczoraj wieczorem we wczesnych godzinach porannych 27 października 2018 r. o 2:30 rano przed Family Mart w Pattaya po sporze z dwóch Tajów.

Pan Wazzi, który wyglądał, jakby dużo pił, został zabrany do miejscowego szpitala na leczenie. Rana od noża na szczęście nie spowodowała znacznych, długotrwałych obrażeń.

Świadkowie stwierdzili, że pan Wazzi robił zakupy w Family Mart, kiedy dostał Iw słowny spór z dwoma Tajami. Mieszane doniesienia mówią, że Tajowie weszli do Family Mart krzycząc na pana Wazziego i mówiąc, że przewrócił ich motocykl na zewnątrz pijany i zażądał przeprosin po angielsku, a pan Wazzi odmówił.

 Kiedy pan Wazzi opuścił sklep, Tajowie ponownie zażądali przeprosin, a kiedy pan Wazzi ponownie odmówił, wdali się w fizyczną kłótnię. Pan Wazzi, który jest znacznie większy niż obaj Tajowie, według świadków zaczął ich obezwładniać. W tym momencie jeden Taj wyjął nóż i dźgnął go, a oni uciekli na motocyklu.

Pan Wazzi był oszołomiony, odurzony i niespójny i nie był w stanie podać swojej wersji wydarzeń w czasie incydentu. Policja będzie sprawdzać CCTV i rozmawiać z panem Wazzim dzisiaj, kiedy wyzdrowieje w szpitalu.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy wejdą w tę historię.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/