Libański turysta dźgnięty nożem w Pattaya podczas nocnej kłótni z dwoma Tajami

Pattaya-

Libański turysta, 29-letni Mohamed El Wazzi, został pchnięty nożem w lewą stronę ciała zeszłego wieczoru we wczesnych godzinach 27 października 2018 r. o 2:30 rano przed Family Mart w Pattaya po sporze z dwoma Tajami.

Pan Wazzi, który wydawał się dużo pić, został zabrany do miejscowego szpitala na leczenie. Rana od noża na szczęście uniknęła wyrządzenia mu znacznych długotrwałych szkód.

Świadkowie zeznali, że pan Wazzi robił zakupy w Family Mart, kiedy dostał ido słownego sporu z dwoma Tajami. Mieszane doniesienia mówią, że Tajlandczycy weszli do Family Mart, krzycząc na pana Wazzi i mówiąc, że przewrócił ich motocykl na zewnątrz pijany i zażądał przeprosin po angielsku, a pan Wazzi odmówił.

 Kiedy pan Wazzi opuścił sklep, Tajlandczycy ponownie zażądali przeprosin, a kiedy pan Wazzi ponownie odmówił, wdali się w fizyczną sprzeczkę. Pan Wazzi, który jest znacznie większy od obu Tajów zaczął ich obezwładniać według świadków. W tym momencie jeden Tajlandczyk wyjął nóż i dźgnął go, po czym uciekli na motocyklu.

Pan Wazzi był oszołomiony, nietrzeźwy i niespójny i nie był w stanie przedstawić swojej wersji wydarzeń w chwili zdarzenia. Policja będzie przeglądać CCTV i rozmawiać z panem Wazzi dzisiaj, kiedy dochodzi do siebie w szpitalu.

My tutaj w wiadomościach Pattaya będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy pojawią się w tej historii.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/