Libański turysta dźgnięty nożem w Pattaya podczas nocnej kłótni z dwoma Tajami?

Pattaya-

Libański turysta, pan Mohamed El Wazzi, 29 lat, został dźgnięty nożem w lewą stronę ciała wczoraj wieczorem we wczesnych godzinach porannych 27 października 2018 r. o 2:30 rano przed Family Mart w Pattaya po sporze z dwóch Tajów.

Pan Wazzi, który wyglądał, jakby dużo pił, został zabrany do miejscowego szpitala na leczenie. Rana od noża na szczęście nie spowodowała znacznych, długotrwałych obrażeń.

Świadkowie stwierdzili, że pan Wazzi robił zakupy w Family Mart, kiedy dostał Iw słowny spór z dwoma Tajami. Mieszane doniesienia mówią, że Tajowie weszli do Family Mart krzycząc na pana Wazziego i mówiąc, że przewrócił ich motocykl na zewnątrz pijany i zażądał przeprosin po angielsku, a pan Wazzi odmówił.

 Kiedy pan Wazzi opuścił sklep, Tajowie ponownie zażądali przeprosin, a kiedy pan Wazzi ponownie odmówił, wdali się w fizyczną kłótnię. Pan Wazzi, który jest znacznie większy niż obaj Tajowie, według świadków zaczął ich obezwładniać. W tym momencie jeden Taj wyjął nóż i dźgnął go, a oni uciekli na motocyklu.

Pan Wazzi był oszołomiony, odurzony i niespójny i nie był w stanie podać swojej wersji wydarzeń w czasie incydentu. Policja będzie sprawdzać CCTV i rozmawiać z panem Wazzim dzisiaj, kiedy wyzdrowieje w szpitalu.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, będziemy dostarczać dalsze aktualizacje, gdy wejdą w tę historię.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/