Filipiński turysta potrącony przez pędzący pojazd przejeżdżający przez jezdnię w Pattaya, poważnie ranny.

Pattaya-

O godzinie 12:30 ostatniego wieczoru, 29 października 2018 r., w Pattaya niedaleko Soi Thepthi 9, filipiński turysta został potrącony przez pędzący pojazd prowadzony przez 37-letniego Taja, przechodzącego przez ulicę z czterema przyjaciółmi i ciężko ranny.

Maria Rosario Paloma i jej przyjaciele przechodzili przez ulicę, kiedy toyota prowadzona przez 37-letniego Ekponga Pibulrata uderzyła ją, próbując ominąć ich, zamiast zwolnić, aby umożliwić im przejście przez jezdnię. Pani Paloma, której wieku nie podano w Pattaya News, utrzymywałapoważne urazy szyi i pleców na miejscu zdarzenia. Została przewieziona do lokalnego szpitala na leczenie w nagłych wypadkach i operację. Pozostaje w stanie krytycznym na dzień 30 października 2018 r.

Pan Pibulrat uzyskał negatywny wynik testu na obecność narkotyków i alkoholu na miejscu wypadku. Świadkowie stwierdzili jednak, że jechał bardzo szybko, a grupa turystów przechodząca przez ulicę była bardzo widoczna. Świadkowie stwierdzili, że turyści widzieli, jak nadchodzi, odmawiając zerwania się i próbowali uciekać, ale Pan Pibulrat, próbując ominąć ich, nadal uderzył panią Palomę z dużą prędkością.

Pan Pibulrat rozbił się na poboczu drogi. Był zdrowy. Spowodował lekkie uszkodzenie pojazdu i motocykla zaparkowanego na poboczu drogi.

Policja będzie sprawdzać CCTV, aby ustalić dalsze zarzuty.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/