Pożar hotelu w Jomtien wywołuje panikę wśród turystów i powoduje chaos, bez obrażeń

Jomtien-

Wczoraj o godzinie 1:30 rano, w Halloween, goście hotelu Grand Jomtien Palace zostali potraktowani niewłaściwą niespodzianką podczas Halloween, gdy uszkodzony wyłącznik spowodował pożar w hotelu.

Pożar spowodował zaciemnienie i całkowitą utratę zasilania w hotelu, gdy korytarze wypełnione dymem i spanikowani goście, niektórzy ubrani tylko w bieliznę, próbowali uciec przez prawie czarne jak smoła korytarze. Oświetlenie awaryjne jednak działało prawidłowo.

Urzędnicy policji i straży pożarnej szybko zareagowali na miejsce zdarzenia i pomogli turystom wyjść z budynku. Pożar szybko ugaszono i nie zgłoszono żadnych obrażeń ani zgonów. Pożar znajdował się w pomieszczeniu z wyłącznikiem elektrycznym na 12. piętrze hotelu, a strażakom udało się powstrzymać płomień w pomieszczeniu. Miejscy inspektorzy przeciwpożarowi planowali pełne dochodzenie w sprawie incydentu w godzinach dziennych.

W 1997 roku w innym hotelu w Jomtien, pożar w Royal Jomtien Resort Hotel zabił ponad sto osób w incydencie, który wstrząsnął miastem, które długoletni emigranci i mieszkańcy pamiętają do dziś. W tym incydencie wyjścia przeciwpożarowe i klatki schodowe zostały przykute łańcuchami i zablokowane przez kierownictwo hotelu, aby ludzie nie opuszczali hotelu bez zapłacenia rachunku, co doprowadziło do masowej utraty życia. Na szczęście wszystkie klatki schodowe i wyjścia przeciwpożarowe były odpowiednio utrzymane i otwarte podczas incydentu z ostatniej nocy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/