Prom z Pattaya do Hua Hin zostaje ponownie otwarty po prawie dwumiesięcznym zamknięciu

Pattaya-

Prom do Hua Hin z przystani Bali Hai został ponownie otwarty 1 listopada 2018 roku po prawie dwumiesięcznym zamknięciu. Wykonawca promu, Royal Passenger Lines, stwierdził, że zamknięcie było spowodowane porą deszczową i niebezpiecznymi warunkami na wodzie.

Urzędnicy Urzędu Turystyki stwierdzili jednak, że problemem nie była pogoda, ale spadek liczby klientów spowodowany brakiem marketingu ze strony wykonawcy. Królewskie Linie Pasażerskie nie przyznały się do tego jednak stwierdziły że wraz z ponownym otwarciem rozpoczęli kampanię marketingową na Facebooku i będą współpracować z lokalnymi agencjami turystycznymi w celu promowania promu.

Reporterzy, w tym z The Pattaya News, zostali zaproszeni na dzisiejsze miękkie otwarcie/relaunch. Pierwotna data otwarcia została ogłoszona 17 listopada, jednak urzędnicy z Royal Passenger Lines stwierdzili, że są teraz gotowi do pracy. Około pięćdziesięciu pasażerów czekało i było gotowych na prom do Hua Hin o godzinie 1:00.

Prom odpływa codziennie o 1:00, bilety można kupić bezpośrednio na molo Bali Hai. Cena wynosi 1250 bahtów za miejsce ekonomiczne, 1550 bahtów dla biznesu z wygodniejszymi siedzeniami i dodatkowymi udogodnieniami oraz 14,000 XNUMX bahtów za zamknięty pokój VIP. Czas podróży to około dwóch godzin.

Bilety można kupić do godziny przed odlotem.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/