Lokalny mieszkaniec Pattaya składa publiczną skargę na karaoke naruszające tajskie prawo

Pattaya-

Z Pattaya News skontaktowano się dziś rano, 5 listopada 2018 r., około godziny 9:00, wraz z inną lokalną prasą, w sprawie skargi pani Naruemol Khamla, lat 60, długoletniej mieszkanki społeczności tajskiej położonej w pobliżu trzeciej drogi w pobliżu centralnej Pattaya. Społeczność mieszkańców ma domy i mieszkania za karaoke, zwane po angielsku Fahrenheit. Pattaya News zwiedziła z panią Khamlą miejsce, które zostało zamknięte, gdy przyjechaliśmy około godziny 3:10.

Na zdjęciu pani 60-letni Naruemol Khamla dotyczył miejscowego mieszkańca Pattaya.

Pani Khamla stwierdza Karaoke jest otwarte codziennie do 8:00 wbrew tajskiemu prawu, grając głośną muzykę i wylewając pijanych mieszkańców i turystów na ulice małej społeczności. Twierdzi, że pijani klienci spowodowali zniszczenie mienia i nękali dzieci chodzące do szkoły. Stwierdziła, że ​​trwa to od około siedmiu miesięcy i niedawno osiągnęła punkt wrzenia.

Mówi, że właściciele karaoke wystraszyli innych mieszkańców, by nie narzekali, jednak nie boi się upublicznić. Twierdzi, że skargi zostały przekazane władzom lokalnym, jednak do tej pory nie doszło do prawnego egzekwowania karaoke. Ma nadzieję, że udając się do lokalnych mediów, urzędnicy zbadają skargi zainteresowanych mieszkańców.

Właściciele Karaoke odmówili w tej chwili komentarza.

Pattaya News zapewni dalsze aktualizacje, gdy otrzymamy je od karaoke i lokalnych urzędników.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/