Lokalny DJ z South Pattaya morduje swoją dziewczynę, a następnie zabija się z powodu opieki nad pięcioletnim synem

Pattaya-

Dżokej z South Pattaya zamordował swoją dziewczynę, zanim 9 listopada 2018 roku we wczesnych godzinach porannych skierował broń na siebie w kamienicy w Pattaya.

Policja Nong Prue i zespół medycyny sądowej uzyskały dostęp do zamkniętej sypialni na drugim piętrze w posiadłości Pattha po tym, jak sąsiedzi usłyszeli trzy strzały i krzyki i zadzwonili na policję.

Zmarły mężczyzna leżał na martwej kobiecie.

Miała 32 lata, Jirawan lub „Dao” Abdulmajid i została postrzelona raz w plecy, a raz w szyję.

Był to Thanet lub „Ton” Khamdaeng, lat 46, który miał ranę postrzałową głowy. Był dość dobrze znany na lokalnym tajskim torze DJ-skim w Pattaya.

Bliski przyjaciel Chanasin, lat 50, powiedział, że rozmawiał z Tonem o 3 nad ranem za pośrednictwem aplikacji Line. Przedstawił wiele problemów, z jakimi się borykał, w tym opiekę nad swoim pięcioletnim synem. Chanasin oświadczył prasie, że para miała wiele problemów i rozważała zerwanie. Chanasin stwierdził, że wydaje się, że kłótnia dotyczyła opieki nad dzieckiem i tego, kto zajmie się pięcioletnim synem.

Ton nie wspomniał jednak o rozważeniu samobójstwa. Nie wiadomo, czy w kłótnię brały udział narkotyki lub alkohol. Wspomniany syn przebywał w czasie kłótni u krewnego i nie było go w domu.

Teraz syn zostaje bez rodziców po tragicznej sytuacji. W tym czasie synem opiekują się krewni.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/