Dwóch rosyjskich turystów atakuje indyjskich turystów bez prowokacji butelką, aresztowanych w Central Pattaya

Pattaya-

O godzinie 11:30 10 listopada 2018 r. na skrzyżowaniu Central Pattaya Klang i Second Road przy Tops Bowling Alley małżeństwo z Rosji, które było bardzo pod wpływem alkoholu, zaatakowało grupę indyjskich turystów w średnim wieku z powodu czegoś, co wydawało się nie mieć żadnego powodu. szklana butelka piwa na oczach kilkunastu zszokowanych świadków.

Turyści, którzy odmówili okazania tożsamości i byli bardzo niechętni do współpracy z władzami, prasą i obserwatorami, jak pokazuje nasz film, zostali aresztowani po krótkim pościgu. Jedyną informacją, jaką przekazali władzom, którą nadal na nich krzyczeli, jest to, że są Rosjanami i są małżeństwem.

Świadkowie poinformowali The Pattaya News, że mała grupa indyjskich turystów szykowała się do autobusu bahtowego na skrzyżowaniu, kiedy bardzo odurzona para, która wygląda na około dwudziestki lub na początku trzydziestki, zbliżyła się pieszo od strony Pattaya Beach. Według świadków, wśród których było kilku taksówkarzy motocyklistów, kobieta zaczęła krzyczeć „Rosja, Rosja, Rosja” i zaczęła atakować turystów do połowy pełną butelką piwa, rozbijając ją w trakcie. Rosyjski turysta-mężczyzna próbował zaatakować pięściami grupę Indian, w tym kobiety w średnim wieku.

Pobliski postój taksówek motocyklowych i inni turyści przerwali bójkę, a rosyjska para próbowała uciec w przeciwnych kierunkach, jednak wielu kierowców motocykli ścigało Rosjan i zdołało ich fizycznie zatrzymać, dopóki nie przyjechała policja. Dodatkowo, po drugiej stronie ulicy od miejsca zamachu znajduje się skrzynka policji drogowej, w której kilku funkcjonariuszy pomagało również w zatrzymaniu Rosjan.

 

Indyjscy turyści odmówili pomocy medycznej na miejscu i byli zdrowi, mimo emocjonalnego wstrząśnięcia, jednak dołączyli do policji na lokalnym posterunku policji, aby złożyć oskarżenie przeciwko parze.

Rosyjska para, która wyglądała na bardzo pod wpływem alkoholu, odmówiła współpracy i dalej krzyczała na Policję, turystów i naszych reporterów, plując na nas w pewnym momencie. (Widać to na końcu zamieszczonego przez nas filmu). Urzędnicy stwierdzili, że para pozostaje w więzieniu w Pattaya i odmawia współpracy z władzami. Dodatkowo para musiała zostać umieszczona w izolatce z powodu próby ataku na innych więźniów. Skontaktowano się z ambasadą rosyjską, która w poniedziałek wyśle ​​swojego przedstawiciela, który spróbuje porozmawiać z parą.

Policja twierdzi, że będzie oskarżać i ścigać Rosjan w najszerszym zakresie prawa.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/