Amerykanin skazany na dziesięć lat więzienia po tym, jak został skazany za seks z nieletnimi w Tajlandii

USA-

71-letni Paul Shapiro został skazany w USA na 10 lat więzienia po tym, jak kalifornijski sąd skazał go za zarzuty dotyczące seksu z nieletnimi w Tajlandii począwszy od 2012 roku.

ThaiVisa podaje, że oprócz wyroku obywatelowi USA Paulowi Alanowi Shapiro nakazano także zapłacić 20,000 XNUMX dolarów odszkodowania dwóm ofiarom w Tajlandii.

Sędzia okręgowy USA, Dolly Gee, stwierdziła, że ​​Shapiro „wykorzystywał i atakował osoby najbardziej bezbronne; dzieci niepełnoletnie.”

Kalifornijski sąd usłyszał, jak tajska policja aresztowała Shapiro w 2012 roku podczas aktu seksualnego z chłopcem w toalecie w centrum handlowym. Shapiro zapłacił 13-letniemu nastolatkowi 300 bahtów, czyli około dziesięciu dolarów amerykańskich, za odbycie z nim czynności seksualnych. Sfotografował także siebie podczas czynności o charakterze jednoznacznie seksualnym ze swoimi ofiarami.

Według ówczesnej „Pattaya Mail” Shapiro przebywał w więzieniu w Tajlandii, po aresztowaniu w 2012 r., ale w 2015 r. został ułaskawiony i deportowany z powrotem do Stanów Zjednoczonych w celu postawienia zarzutów. Po deportacji z powrotem do Stanów Zjednoczonych przebywał w areszcie w Los Angeles.

Według dokumentów ujawnionych przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych Shapiro regularnie podróżował do Tajlandii od ponad dwudziestu lat, aby uprawiać seks z chłopcami w wieku poniżej 16 lat.

Shapiro, emerytowany pracownik salonu samochodowego, przyznał się do winy na dzień przed rozprawą, która miała się odbyć w lipcu 2017 r. W środę został skazany przez Central District of California.

Shapiro spędzi 10 lat w więzieniu federalnym, a następnie 20 lat pod nadzorem po odbyciu kary więzienia. Zapłaci także łącznie 20,000 XNUMX dolarów dwóm ofiarom, obydwóm obywatelom Tajlandii.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOTajska WIZA
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/