Amerykanin skazany na dziesięć lat więzienia po tym, jak został skazany za seks z nieletnimi w Tajlandii

USA-

71-letni Paul Shapiro został skazany na 10 lat więzienia w USA po tym, jak kalifornijski sąd skazał go za oskarżenia o seks z nieletnimi w Tajlandii, który uciekał aż do 2012 roku.

ThaiVisa donosi, że obywatelowi USA Paulowi Alanowi Shapiro nakazano również wypłacenie 20,000 XNUMX dolarów odszkodowania dwóm ofiarom w Tajlandii oprócz wyroku.

Sędzia okręgowy Stanów Zjednoczonych, Dolly Gee, powiedziała, że ​​Shapiro „wykorzystywał i celował w najbardziej bezbronnych ludzi; nieletnie dzieci”.

Kalifornijski sąd usłyszał, jak tajlandzka policja aresztowała Shapiro w 2012 r. podczas aktu seksualnego z chłopcem w toalecie w centrum handlowym. Shapiro zapłacił 13-letniemu nastolatkowi 300 bahtów, około dziesięciu dolarów amerykańskich, za uprawianie z nim aktów seksualnych. Sfotografował się także podczas aktów o charakterze seksualnym ze swoimi ofiarami.

Po aresztowaniu w 2012 r. Shapiro spędził czas w więzieniu w Tajlandii, ale został ułaskawiony w 2015 r. i deportowany z powrotem do USA, by postawić zarzuty, jak donosi Pattaya Mail w tamtym czasie. Po deportacji z powrotem do Stanów Zjednoczonych został osadzony w areszcie w Los Angeles.

Według dokumentów udostępnionych przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych Shapiro regularnie podróżował do Tajlandii przez ponad dwadzieścia lat, aby angażować się w akty seksualne z chłopcami poniżej 16 roku życia.

Shapiro, emerytowany pracownik salonu samochodowego, przyznał się do winy dzień przed tym, jak miał stanąć przed sądem w lipcu 2017 r. W środę został skazany w Centralnym Okręgu Kalifornii.

Shapiro odsiedzi 10 lat w więzieniu federalnym, a po odbyciu kary więzienia nastąpi 20 lat nadzorowanego zwolnienia. Zapłaci też łącznie 20,000 XNUMX dolarów dwóm ofiarom, obu obywatelom Tajlandii.

ŹRÓDŁOWiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/