Nietrzeźwy Rosjanin zatrzymany przez miejscowych przed ucieczką przed uderzeniem i ucieczką

Pattaya-

Jak pierwotnie podaliśmy w naszej tajlandzkiej wersji wiadomości, pijany rosyjski turysta próbował uciec z miejsca wypadku w rejonie Walking Street na końcu Soi Diamond na Second Road we wczesnych godzinach porannych w piątek 16 listopada 2018 roku. 

 Kolarov Aleksey Petrov, 36 lat, siedział za kierownicą czarnego Nissana, kiedy na miejsce zdarzenia przybył podpułkownik Attarot Krongrat z policji w Pattaya.

 Początkowo odmówił wyjścia z samochodu i odmówił rozmowy z policją. Na miejsce zdarzenia sprowadzono tłumacza, któremu udało się uspokoić pana Pietrowa i zmusić go do wysiadania z samochodu.

 Świadkowie na miejscu zdarzenia stwierdzili, że pan Pietrow wyglądał na bardzo pijanego i ledwo mógł chodzić ani mówić. Został przetestowany przez policję na miejscu wypadku. Policja stwierdziła, że ​​przekroczył ustawowy limit, ale nie podała dokładnej kwoty.

 Pan Pietrow potrącił innego cudzoziemca, który jechał motocyklem Honda Click. Świadkowie powiedzieli, że motocykl był wtedy zaparkowany, a drugi cudzoziemiec, którego nie zidentyfikowano, siedział na ich motocyklu rozmawiając z przyjacielem, kiedy pan Pietrow go uderzył.

 Kierowca motocykla został znaleziony na środku drogi z urazem głowy po rzuceniu na dużą odległość i został opatrzony na miejscu przez medyków Sawang Boriboon.

 Incydent miał miejsce około 5 rano. Pan Pietrow próbował odjechać, ale został powstrzymany przez członków społeczeństwa na miejscu zdarzenia, w tym miejscowych kierowców taksówek motocyklowych, którzy zablokowali mu odjazd. Pan Pietrow został aresztowany i przewieziony na posterunek policji, aby postawić zarzuty.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/