Policja w Pattaya ulepsza budkę policji drogowej Tappraya za 200,000 XNUMX bahtów

PATTAYA: – Narodowa Rada Policji zatwierdziła wydatki w wysokości 200,000 XNUMX bahtów na modernizację budki policyjnej Tappraya w celu zwiększenia wydajności i wsparcia funkcjonariuszy patrolowych według Departamentu Policji w Pattaya.

 

Szef policji Pattayi, Pol. płk Apichai Krobpech i dowódca Wydziału Policji Turystycznej Pattaya, pol. W tym tygodniu ppłk Piyapong Ensarn przeciął wstęgę na odnowionym stoisku na skrzyżowaniu Sor Tor Ro na wzgórzu Pratamnak.

 

Dokonano napraw dachu, dachówki, łazienki i małej architektury. Stoisko pomaga turystom w rutynowych informacjach i umożliwia ofiarom przestępstwa składanie raportów.

 

Codziennie na 12-godzinnych zmianach dyżurować będzie trzech policjantów. Co więcej, policjanci stwierdzili, że budka policyjna będzie miejscem odpoczynku dla funkcjonariuszy policji patrolowej i zwalczających przestępczość, a w ramach remontu przewidziano wygodną strefę i pokój socjalny dla zapracowanych funkcjonariuszy Pattaya.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/