Rosyjski Turysta aresztowany pod zarzutem wysłania zdjęć swoich genitaliów dziesięcioletniej dziewczynce

Pattaya-

19 listopada 2018 roku rosyjski turysta Denis Galinkov został aresztowany na lokalnym targu Jomtien po kilku dniach poszukiwań przez policję w Pattaya.

Pan Galinkov jest oskarżony o wysyłanie zdjęć swoich genitaliów i usiłowanie seksu z dziesięcioletnią dziewczynką, również obywatelką Rosji.

Policja poinformowała The Pattaya News, że pan Galinkov spotkał się z dziewczyną i jej matką w hotelu w rejonie Jomtien, w którym wówczas przebywał. Udało mu się zdobyć dane osobowe dziewcząt i matek do aplikacji do przesyłania wiadomości w mediach społecznościowych, rzekomo udając nauczyciela i rozmawiając o nauczaniu języka angielskiego. Matka, Rinda (imię i nazwisko utajniono), stwierdziła, że ​​początkowo pan Galinkov wydawał się autentyczny w wiadomościach na czacie, jednak szybko poszli w mrocznym kierunku.

12 listopada 2018 r. Pan Galinkov wysłał kilka zdjęć swoich w pełni wyprostowanych genitaliów dziesięcioletniej dziewczynce. Wysłał również kilka wiadomości, w których stwierdził, że jest „większy” niż większość facetów i że powinni uprawiać seks. Matka zobaczyła wiadomości i zgłosiła sprawę lokalnej policji.

Pan Galinkov oświadczył policji i The Pattaya News, że chociaż przyznał się do wysłania wiadomości do dziewczyny, były one przeznaczone dla innego nadawcy i popełnił błąd. Stwierdził, że nigdy nie zamierzał wysyłać dziewczynie zdjęć i wiadomości. Policja nie jest jednak przekonana, ponieważ stwierdziła, że ​​wiadomości, z których zdaje się wynikać, że pan Galinkov dokładnie wiedział, z kim rozmawia, jest znacznie więcej.

Pan Galinkov jest obecnie przetrzymywany bez kaucji. Jest oskarżony o kilka naruszeń obejmujących nieprzyzwoitość i znęcanie się nad nieletnimi w wieku poniżej 15 lat. Za te zarzuty grozi kara od 5 do 20 lat więzienia w Tajlandii oraz grzywna w wysokości do 40,000 19 bahtów. Obecny akt sprawy w Sądzie Prowincji Pattaya z dnia 2018 listopada 520 r. to 2561/XNUMX. Pan Galinkov ma ponownie stawić się w sądzie jeszcze w tym tygodniu. Na razie nie wiadomo, czy ma adwokata.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/