Rosyjski Turysta aresztowany pod zarzutem wysłania zdjęć swoich genitaliów dziesięcioletniej dziewczynce

Pattaya-

19 listopada 2018 r. rosyjski turysta Denis Galinkov został aresztowany na lokalnym targu Jomtien po kilkudniowych poszukiwaniach przez policję w Pattaya.

Pan Galinkov jest oskarżony o przesyłanie zdjęć swoich genitaliów i próbę spotkania z dziesięcioletnią dziewczyną, również obywatelką Rosji, w celach seksualnych.

Policja poinformowała The Pattaya News, że pan Galinkov poznał dziewczynę i jej matkę w hotelu w dzielnicy Jomtien, gdzie w tym czasie przebywał. Udało mu się zdobyć dane osobowe dziewcząt i matek do aplikacji do przesyłania wiadomości w mediach społecznościowych, rzekomo podając się za nauczyciela i omawiając nauczanie języka angielskiego. Matka, Rinda (imię i nazwisko zatajone) stwierdziła, że ​​początkowo pan Galinkov wydawał się szczery w wiadomościach na czacie, jednak szybko obrali ciemny kierunek.

12 listopada 2018 r. pan Galinkov wysłał dziesięcioletniej dziewczynce kilka zdjęć swoich w pełni wyprostowanych genitaliów. Wysłał też kilka wiadomości, w których stwierdził, że jest „większy” niż większość facetów i że powinni uprawiać seks. Matka zobaczyła wiadomości i wniosła sprawę na miejscową policję.

Pan Galinkov oświadczył policji i The Pattaya News, że chociaż przyznał się do wysłania wiadomości do dziewczyny, wiadomości były przeznaczone dla innego nadawcy i popełnił błąd. Stwierdził, że nigdy nie zamierzał wysyłać zdjęć i wiadomości do dziewczyny. Jednak policja nie jest przekonana, ponieważ stwierdziła, że ​​istnieje wiele innych wiadomości, które wydają się wskazywać, że pan Galinkov dokładnie wiedział, z kim rozmawia.

Pan Galinkov jest obecnie przetrzymywany bez kaucji. Został oskarżony o kilka naruszeń obejmujących nieprzyzwoitość i znęcanie się nad nieletnimi w wieku poniżej 15 lat. Za te zarzuty grozi kara 5-20 lat więzienia w Tajlandii oraz grzywna do 40,000 19 bahtów. Aktualny akt sprawy w Sądzie Wojewódzkim w Pattaya z dnia 2018 listopada 520 r. to 2561/XNUMX. Pan Galinkov ma pojawić się w sądzie jeszcze w tym tygodniu. Nie wiadomo, czy ma w tej chwili prawnika.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/