Policja Pattaya organizuje „pokaz jedności” na weekend Loy Krathong, ogłaszając trzy obszary zainteresowania

Pattaya-

21 listopada 2018 r., przed pracowitym weekendem świątecznym Loy Krathong, policja Pattaya pod przewodnictwem szefa policji Apicheta Krobpecha zorganizowała konferencję prasową i pokaz jedności przed komisariatem policji przy ulicy Soi 9 w Pattaya w Tajlandii.

Oczekuje się, że w ten weekend tysiące turystów, mieszkańców i emigrantów udadzą się na plaże, aby oddalić swoje zmartwienia i obawy z poprzedniego roku oraz złożyć życzenia i zasługi na przyszłość.

Policja w Pattaya zachęca ludzi do tradycyjnego świętowania festiwalu i trzymania się z dala od działań, które nie są pełne szacunku iw duchu Loy Krathong.

W ten weekend ogłosili trzy obszary zainteresowania oficerów:

1. Chodnik na plaży przy Beach Road i wędrujące patrole. Stwierdzili, że jakakolwiek działalność przestępcza, w tym sprzedaż latarni, fajerwerków, alkoholu, prostytucji itp. nie będzie tolerowana. Podwoili patrole, a policja będzie poza domem przez cały weekend, aby zapewnić bezpieczeństwo turystom i mieszkańcom. Policja przypomina turystom, że latarnie przeciwpożarowe są surowo zabronione i niezgodne z prawem i będą egzekwować grzywny i kary.

2. Centralne punkty policji na środku plaży Pattaya i plaży Jomtien. Zostaną one obsadzone turystami i regularną policją i będą oddane zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim zaangażowanym.

3. Punkty kontrolne DUI i wyrywkowe inspekcje pojazdów zostaną zbudowane w całym mieście.

Policja przypomniała mieszkańcom, emigrantom i turystom, że picie i prowadzenie pojazdów nie będzie tolerowane. Stwierdzili również, że picie nie jest częścią festiwalu i będą egzekwować zasadę „Zakaz picia na plaży”. Wreszcie, policja będzie zwracać uwagę na motocyklistów i każdego, kto ryzykuje wystrzelenie pistoletu w powietrze, aby uczcić święta, które były problemem w poprzednich latach.

W Pattaya News życzymy wszystkim bezpiecznego i świątecznego weekendu.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/