Japoński turysta w szpitalu w stabilnym stanie po potrąceniu przez Tour Bus podczas przechodzenia przez Beach Road

Informowaliśmy na początku tego tygodnia, że ​​japoński turysta został zabrany do Memorial Hospital po tym, jak wpadł pod koła autobusu wycieczkowego podczas przechodzenia przez ulicę w Central Pattaya w środę wieczorem. Z radością informujemy, że jego stan jest stabilny i oczekujemy, że dojdzie do siebie po kontuzjach.

Do wypadku doszło pod koniec Soi 13/1 około godziny 11.30:XNUMX.

Ofiara w wieku około 40-50 lat doznała urazu głowy.

Autobus należy do Sermyon Tour – naklejka z tyłu opisuje usługę jako „Expert Bus”.

52-letni kierowca Phaisan Saengsai powiedział, że jechał na Walking Street z grupą chińskich turystów.

Powiedział, że pieszy zachwiał się i wpadł pod koła.

Zatrzymał się natychmiast i zszedł na dół, aby zbadać sprawę, zanim wezwał policję i służby ratunkowe. Policja zbadała incydent i sprawdziła CCTV i nie będzie pobierać opłat od kierowcy, gdy pieszy wtoczył się do autobusu i pobiegł przed nim.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/