100-letnie drzewo przewraca się i niszczy pojazd podczas burzy

Sattahip-

Stuletnie drzewo przy wejściu do bazy wojskowej Sattahip przewróciło się podczas burzy 22 listopada 2018 roku około godziny 7:00, całkowicie niszcząc Toyotę Camry.

Na szczęście kierowca, pan Sorn Pungjai, nie był obecny w pojeździe w czasie wypadku. Odwiedzał bazę wojskową w interesach i niedawno wyjechał z Bangkoku.

Pan Pungjai był oczywiście zmartwiony utratą samochodu, jednak stwierdził, że jest szczęśliwy, że nie był w pojeździe w czasie wypadku i że jego ubezpieczenie pokryje wypadek.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/