Pyton o długości 14 stóp znaleziony przez zdziwionego mężczyznę w publicznej toalecie, niesamowity film

Pattaya-

A local Thai resident who felt the call of nature went to a public toilet near a rest stop in Pattaya and found an unwelcome resident-a fourteen foot python curled up in the corner!

The man leapt out of the bathroom and called local authorities who called a snake catcher to remove the snake from the toilet.

The man joked with us that he relieved himself even faster when he saw the snake in the corner of the bathroom.

We shot this amazing video of the removal of the snake from the toilet.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/