25-letni Taj tonie na plaży Jomtien, możliwe samobójstwo

Jomtien-

O 1:30 tego popołudnia, 24 listopada 2018 roku, ciało 25-letniego Tajki, pana Veeraphata Sudjai, zostało odnalezione przez zespół nurkowy Pattaya Sea Rescue około 300 metrów od brzegu plaży Jomtien w Na Jomtien.

Przyjaciele i rodzina zgłosili zaginięcie pana Sudjai poprzedniego wieczoru. Pił z przyjaciółmi i podobno był w „mrocznym nastroju”, kiedy zdecydował się popływać około 1:00 w nocy. Świadek twierdzi, że przez chwilę popływał i wrócił, a potem postanowił wypić więcej.

Następnie postanowił popłynąć po raz drugi i wypłynąć dalej. Świadek, który nie został wymieniony w Pattaya News, stwierdził, że pan Sudjai wołał o pomoc, ale nikt nie był w stanie się do niego w tym czasie dostać. Wezwano pogotowie morskie, ale nie mogliśmy szukać pana Sudjai z powodu warunków aż do dnia. Odnalezienie ciała pana Sudjai zajęło prawie siedem godzin.

Pan Sudjai nosił portfel i telefon komórkowy w kieszeniach, co zdaniem funkcjonariuszy policji było bardzo niezwykłe dla kogoś, kto chodził popływać. Będą dalej badać incydent i próbować odzyskać CCTV z pobliskiego kurortu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/