25-letni Tajlandczyk utonął na plaży Jomtien, możliwe, że popełnił samobójstwo

Jomtien-

O godzinie 1:30 tego popołudnia, 24 listopada 2018 r., ciało 25-letniego Tajlandczyka, pana Veeraphata Sudjai, zostało znalezione przez zespół nurków Pattaya Sea Rescue około 300 metrów od brzegu plaży Jomtien w Na Jomtien.

Rodzina i przyjaciele zgłosili zaginięcie pana Sudjai poprzedniego wieczoru. Pił z przyjaciółmi i podobno był w „ciemnym nastroju”, kiedy zdecydował się popływać około 1:00 w nocy. Świadek twierdzi, że przez chwilę pływał i wrócił, a potem postanowił wypić więcej.

Potem zdecydował się popływać po raz drugi i popłynąć dalej. Świadek, który nie został wymieniony w The Pattaya News, stwierdził, że pan Sudjai wołał o pomoc, ale nikt nie był w stanie się do niego dostać w tym czasie. Wezwano Sea Rescue, ale nie byli w stanie szukać pana Sudjai ze względu na warunki aż do rana. Znalezienie ciała pana Sudjai zajęło prawie siedem godzin.

Pan Sudjai miał przy sobie portfel i telefon komórkowy w kieszeniach, co według funkcjonariuszy policji było bardzo nietypowe dla kogoś, kto pływał. Będą dalej badać incydent i próbować odzyskać CCTV z pobliskiego ośrodka.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/