Samochód wjeżdża na tył dziesięciokołowej ciężarówki, zginęło czterech obywateli Tajlandii

Sattahip-

O 2:30 w sobotę 24 listopada 2018 r. czarna Honda Civic uderzyła w tył wolno poruszającej się dziesięciokołowej ciężarówki dostarczającej materiały budowlane i cegły na Sukhimvit Road w Sattahip w rejonie Chonburi.

Kierowca dziesięciokołowej ciężarówki, który nie odniósł obrażeń, 60-letni Saving Saudis, stwierdził, że wyjeżdżał z Wat Thungrad i jechał z małą prędkością. Jechał prawym pasem, gdy honda civic uderzyła w tył jego ciężarówki w czymś, co określił jako grzmot. Pan Saudis zatrzymał swoją ciężarówkę i wyszedł na przerażającą scenę.

Honda Civic została prawie całkowicie skompresowana podczas incydentu. Kierowca i trzech pasażerów zginęło natychmiast. Żaden z nich nie miał zapiętych pasów, według urzędników ratownictwa na miejscu zdarzenia.

Saudis wezwał policję i funkcjonariuszy ratownictwa, którzy spędzili trzydzieści minut przy użyciu urządzeń tnących, aby wyciągnąć zmarłego z pojazdu.

Zmarłymi byli: 53-letni Thongpod Pongkan, 51-letni Jamut Bodin, 45-letni Jarus Saengchai oraz kierowca, który nie posiadał tożsamości ani prawa jazdy. Uważa się, że kierowca jest obywatelem Tajlandii po pięćdziesiątce.

Policja oświadczyła The Pattaya News, że uważają, że przyczyną wypadku była niebezpieczna duża prędkość, a kierowca dziesięciokołowej ciężarówki nie był winny.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/