Samochód uderza w tył dziesięciokołowej ciężarówki, zginęło czterech obywateli Tajlandii

Sattahip-

W sobotę 2 listopada 30 roku o godzinie 24:2018 czarna Honda Civic uderzyła w tył wolno poruszającej się XNUMX-kołowej ciężarówki dostarczającej materiały budowlane i cegły na Sukhimvit Road w Sattahip w rejonie Chonburi.

Kierowca dziesięciokołowej ciężarówki, który nie odniósł obrażeń, Pan Saving Saudis, lat 60, powiedział, że opuszczał Wat Thungrad i jechał z małą prędkością. Jechał prawym pasem, kiedy Honda Civic uderzyła w tył jego ciężarówki, co opisał jako grzmot. Pan Saudis zatrzymał swoją ciężarówkę i wyszedł na przerażającą scenę.

Honda Civic została prawie całkowicie ściśnięta podczas incydentu. Kierowca i troje pasażerów zginęło na miejscu. Według przybyłych na miejsce ratowników żaden z nich nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Saudowie wezwali policję i ratowników, którzy przez trzydzieści minut używali narzędzi tnących, aby wyciągnąć zmarłego z pojazdu.

Zmarli to 53-letni Thongpod Pongkan, 51-letni Jamut Bodin, 45-letni Jarus Saengchai oraz kierowca, który nie miał przy sobie dowodu tożsamości ani prawa jazdy. Uważa się, że kierowca jest obywatelem Tajlandii po pięćdziesiątce.

Policja oświadczyła The Pattaya News, że ich zdaniem przyczyną wypadku była niebezpieczna duża prędkość i że kierowca dziesięciokołowej ciężarówki nie ponosi winy.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/