Pattaya City naprawia 3 stacje pomp wody, aby walczyć z powodziami

Urzędnicy miasta Pattaya kontrolują i naprawiają lokalne stacje wodne

PATTAYA: –Pattaya naprawiła trzy ważne przepompownie, które uległy uszkodzeniu i zaniedbaniu.

15 listopada zastępca burmistrza Pattana Boonsawat poprowadził pracowników miejskich do stacji na Third Road, Bali Hai Pier i South Pattaya. Stanowią one połowę stacji pomp, które Pattaya wykorzystuje do łagodzenia skutków powodzi.

Pozostałe znajdują się na rynku Lan Po w Naklua, kanale Pikplub i świątyni Nongyai.

Stacja Third Road ucierpiała najbardziej, a najważniejsze części uległy korozji spowodowanej kwaśną wodą, jak twierdzili urzędnicy Pattaya. Stacja odgrywa kluczową rolę w powstrzymywaniu powodzi na Beach Road, ponieważ otrzymuje wodę zarówno ze stacji Bali Hai, jak i South Pattaya.

Większość stacji Third Road była nieczynna od 13 listopada, a dwie stacje South Pattaya również miały liczne zepsute pompy z powodu zaniedbania konserwacji.

Z 14 pomp na stacji Third Road siedem było zepsutych, a miasto nie miało części zamiennych. Musiały zostać wyprodukowane, co doprowadziło do opóźnień, powiedział Pattana.

Przed zakończeniem naprawy wezwano wóz strażacki, który wypompował wodę ze stacji.

Stacja South Pattaya ma 10 pomp, a stacja Bali Hai dziewięć. Urzędnicy nie określili, ile z nich wymagało naprawy.
Wykonawca oczyścił również i uporządkował teren wokół przepompowni

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/